Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Deal życia
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2018, 16:39
Darth Bane nie Yoda!
Odpisz
12 października 2018, 13:32
@piter9797: Yoda powtórzył te słowa kilka razy w filmie
nie każdy musi czytać legendy
Odpisz
12 października 2018, 13:31
zasada ta dotyczyła sithow, a Kylo Ren nie był sithem, a Renem...
Odpisz
4 lutego 2016, 13:02
mistrz to ten wielki hologram
Odpisz
1 lutego 2016, 17:03
Yoda to wypowiedział w I części po śmierci qui gona ;)
Odpisz
1 lutego 2016, 17:17
@panther500: Dziękujemy kapitanie oczywisty
Odpisz
1 lutego 2016, 23:03
Hmmm spójrz na swoje strzałki, później na moje a teraz pomyśl czy nie stałeś się idiotą pisząc to
Odpisz
2 lutego 2016, 15:45
@panther500: Idiotą jestem od zawsze, a strzałki mnie gówno obchodzą
Odpisz
2 lutego 2016, 18:15
pogrążasz się, już od początku będąc w gównie
Odpisz
2 lutego 2016, 21:13
@panther500: Mam to gdzieś. Jestem w gównie bo mam kilka czerwonych pikseli ? Mogę mieć nawet milion łapek w dół, gówno mnie to obchodzi.
Odpisz
2 lutego 2016, 21:24
Nie mówię o strzałkach... Zmieniasz temat na taki na który zdołasz odpowiedzieć. Mówię że po co piszesz idiotyzmy jeśli coraz bardziej inni w tym ja widzą w tobie debila...
Odpisz
3 lutego 2016, 14:32
@panther500: Napisałem ci już, że mam to gdzieś
Odpisz
3 lutego 2016, 16:36
Dałbym ci cenną życiową radę, ale na pół mózgów i debili nie mam czasu...
Odpisz
3 lutego 2016, 16:47
@panther500: Smutne jest to, że nie masz czasu dla samego siebie.
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2016, 17:31
i znowu udowodniles jakim przywałem jesteś... Ja powiedziałem że jesteś pół mózgiem z danego uzasadnionego powodu... A ty?! Nie wydaje mi się żebym dał ci powód...Tfu
Odpisz
3 lutego 2016, 18:47
@panther500: Jeszcze mnie oplułeś. Ależ ty jesteś fajny. Kurna człowieku, spinasz się, bo ci komentarz napisałem. A poza tym, jakiż to był "uzasadniony" powód ? Śmieszny awatar z kopytkami, czy to że sam siebie nazwałem debilem ? A może to że mam wy****ne na strzałki i nie płaczę gdy dostanę strzałkę w dół ?
Odpisz
3 lutego 2016, 22:04
A może to że zatruwasz ludziom dupę?
Odpisz
3 lutego 2016, 22:15
@panther500: Napisałem ci jeden (nie)śmieszny komentarz. Mam do tego prawo i to nie jest zatruwanie dupy
Odpisz
3 lutego 2016, 22:47
A po co go napisałeś? W Meksyku ludzie w pewien sposób też mają prawo do zabijania ale ci normalni tego nie robią.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:04
Ale już Sidious to złamał, gdy jeszcze żył Plageuis on wziął Maula, a Vader założył inkwizycję i miał ucznia.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:06
@Zygarde: Ale inkwizycja nie była Sithami tylko użytkownikami ciemnej strony.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:07
@Zygarde: Uczniowie zawsze zdradzają mistrzów i często szkolą własnych uczniów, żeby mieć przewagę.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:24
@Zygarde: Nie, Plagueis już nie żył, jednak krótko po jego śmierci Maul został uczniem Sidious'a.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:25
Tyle że branie uczniów przed śmiercią mistrza jest wbrew Zasadzie Dwóch Sith'ari Dartha Bane.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:31
@Zygarde: Vader nie miał ucznia.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:32
@BruceWayne: Ucznia miał, ale on nie był sithem.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:32
@BruceWayne: Miał, Galena Marka/Starkillera.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:36
@Zygarde: Teoretycznei Kylo sam obrał sobie za mistrza Vadera, ale realnie jego mistrzem jest Leader Snoke, ten zaś nie ma powiązania z Vaderem. Można powiedzieć, że Kylo, gdyby jego dziadek przeżył destrukcję gwiazdy śmierci, miałby za mistrza właśnie jego, ale niestety ma Snoke'a którego nie uważa za godnego tytułu mistrza.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:38
U Sithow byla taka "Tradycja" ze uczen mial prawo wyzwac mistrza na pojedynek.
Jesli wygral (Nie wiem czy byl na smierc i zycie) mogl miec wlasnego ucznia.
Odpisz
1 lutego 2016, 18:20
@Jedenzwielu: Był na śmierć i życie, bo tylko gdy zabił własnego mistrza przestawał być uczniem, a stawał się mistrzem
Odpisz
1 lutego 2016, 18:20
@Angel_Kubixarius: Vader przed śmiercią (wcale nie spowodowana wybuchem gwiazdny śmierci, a zdjęciem hełmu) nawrócił się na Jasną Strone Mocy, więc wątpię by go uczył tajnik Ciemnej strony.
Odpisz
1 lutego 2016, 18:21
teoretycznie moglby wladac obiema stronami gdyby żył a wiec i obiema stronami prawdopodobnie by go nauczał.
Odpisz
1 lutego 2016, 18:23
@Angel_Kubixarius: Gdyby prawdopodobnie zył, młody Solo nie stał by się zły.
Odpisz
1 lutego 2016, 18:26
też racja...
Odpisz
1 lutego 2016, 18:37
@Zygarde: nie
Odpisz
1 lutego 2016, 18:38
@Zygarde: nim zmarł Plaguis to Palpatine nie był już uczniem
Odpisz
1 lutego 2016, 19:02
@Zygarde: Mówisz o tym niekanonicznym?
Odpisz
1 lutego 2016, 19:29
@BruceWayne: Yes. Że starego kanonu.
Odpisz
1 lutego 2016, 19:51
Nie umarł przez hełm, tylko przez porażenie, które zapewne uszkodziło system utrzymywania go przy życiu.
Odpisz
1 lutego 2016, 19:55
@Zygarde: Vader miał jeszcze ucznia Galena Marka
Odpisz
2 lutego 2016, 13:34
Plagueis zginął wkrótce po rzekomej śmierci Maula (konkretniej w noc po tym, jak Palpatine został kanclerzem). W czasach "Widma" Plagueis jeszcze żył, choć nie był pokazany, a Sidious kreował się na "jedynego".
Odpisz
2 lutego 2016, 00:33
Jest mistrz i uczeń później uczeń wyzywa na pojedynek o śmierć i życie mistrza jeśli go pokona on zostaje mistrzem po czym bierze sobie ucznia i tak w kółko.
Odpisz
1 lutego 2016, 22:11
tylko, że obecnie Sithowie nie istnieją. Jest tylko zakon Ren któremu przewodzi Kylo Ren.
Odpisz
1 lutego 2016, 21:33
Tak trochę nie pasuje, bo to zasada Sithów, a Kylo nie jest Sithem, tylko rycerzem Ren.
Odpisz
1 lutego 2016, 21:28
Choć dwaj mogą mieć dwa,
a jeden z dwóch to na pewno jeden,
jeden nie może być dwoma.
z czego to?
Odpisz
1 lutego 2016, 17:29
To nie ma sensu. Tą logiką mowisz mi że jak jest ich dwóch i jeden zginie, to dalej jest ich dwóch. Przestańcie się czepiać, to tylko film.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:30
@Michalol222: To nie autor obrazka powiedział te słowa tylko Yoda.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:31
@Michalol222: Ehm... Zasada ma polegać na ograniczeniu sithów do Ucznia i Mistrza, a sam cytat nie jest cała zasadą dwóch.
Odpisz
1 lutego 2016, 20:57
wiem.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:07
Kylo nie jest sithem :v
Odpisz
1 lutego 2016, 19:56
Dla tych, co mi dali strzałki w dół, on serio nie jest sithem.
Sithowie to odłam mhocznyh jedi, a ostatni dwaj członkowie zginęli na oczach Luka Skywalkera.
Odpisz
1 lutego 2016, 19:01
Zasada dwóch Dartha Bane, polecam, ciekawa książka dla fanów star wars :)
Odpisz
1 lutego 2016, 17:35
Zatrzymaj tę turbośmieszność.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:19
Pieprz się,Bane.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:16
Ehmm, Mistrz i uczeń umarli więc nie ma kontynuacji zasady, poza tym już wcześniej sithowie łamali zasade dwóch.
Odpisz