Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pokemoniara

19 maja 2021, 16:19

Kosher Lynn

Avatar
Abbyss

3 lipca 2019, 10:45

Good Dance-K

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2016, 19:01

Be A Poddle Ask Her moje miasto :D

Avatar SharpNeedle

31 marca 2016, 16:52

Co to za miasto?

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2016, 20:24

@SharpNeedle: Wygoogluj sb

Avatar PanMisiek

3 października 2018, 21:19

@SharpNeedle: chyba Biała Podlaska

Avatar SharpNeedle

4 października 2018, 06:55

@PanMisiek: może

Avatar Skeleton_Clique

7 lutego 2018, 07:41

Novice Inch

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2018, 10:57

@Skeleton_Clique: ja tez :P

Avatar Sansek

18 lutego 2017, 19:31

a jak Białogard?

Avatar didermaciek7160

19 listopada 2016, 07:23

Be A List-Talk (Białystok, moje miasto).

Avatar GooseApocalypsE

31 sierpnia 2016, 12:30

Cross Snow takie piękne.

Avatar SirPomarancza

Edytowano - 30 stycznia 2016, 23:18

Nwm, czy dobrze wymawiam "What's with ache?", bo wychodzi nazwa mojego miasta.
EDIT: Taaa, to moje miasto ;-;

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2016, 05:24

@SirPomarancza: Włocławek?

Avatar SirPomarancza

22 lutego 2016, 07:05

Tak.

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2016, 07:06

@SirPomarancza: Już jadę.

Avatar SirPomarancza

22 lutego 2016, 07:07

:-:

Avatar PanPomidor

19 lutego 2016, 15:15

Tar Knob Jack (Tarnobrzeg)

Avatar kapik89

9 lutego 2016, 15:37

Leg Nit Tsar joł joł joł

Avatar Ravennicht

Edytowano - 6 lutego 2016, 09:28

nima Kielc, ta mapa jest jakaś taka niepełna.

Avatar barbados12

4 lutego 2016, 23:29

rzeszów cross snow? serio? :D

Avatar grigori25

5 lutego 2016, 00:39

@barbados12: to krosno, rzeszów to prawdopodobnie josh snow

Avatar barbados12

5 lutego 2016, 23:09

@grigori25: rzeszów jest wyżej przemyśla? od kiedy :D

Avatar grigori25

5 lutego 2016, 23:43

@barbados12: ale tak nawet na mapie jest

Avatar kasjan132pl

4 lutego 2016, 17:47

pierw tłumaczyłem na polski i dopiero po 5 min zrozumiałem :/

Avatar konbed

4 lutego 2016, 17:36

pozdro ze steel oval wallah

Avatar Quuash

4 lutego 2016, 16:29

Less-Known pozdrawia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

A, okej

Powodzenia

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka