Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Przerwa na herbatkę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ikony
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2016, 23:35
Ten Niemiecki ;-; Niemiec płakał, jak czytał.
Odpisz
30 stycznia 2016, 23:40
To dobrze. Je**ć ten poje**ny język.
Odpisz
30 stycznia 2016, 23:41
@Szczyt_jeja: J.niemiecki, nie jest poje**ny.
Odpisz
30 stycznia 2016, 23:41
@Szczyt_jeja: Trzeba znać język wroga.
Odpisz
30 stycznia 2016, 23:46
@Szczyt_jeja: niech zgadnę, wyzywasz język bo jesteś za głupi żeby się go nauczyć? Albo lepiej nawet się go nie uczysz i mówisz o czymś o czym nie masz pojęcia? Nie wiem za co tak nienawidzisz niemieckiego ale moim zdaniem to fajny dość porosty język i nie widzę powodu żeby go obrażać.
Odpisz
30 stycznia 2016, 23:51
@oliwia1317: Ja nienawidzę języka niemieckiego, angielski dla mnie jest o wiele prostszy do nauki, a w niemieckim do szału doprowadzają mnie te chore zaimki.
Odpisz
30 stycznia 2016, 23:52
@Szczyt_jeja: Tak, hejtuj obcy język, bo po prostu jest poje**ny. Bardzo dobre myślenie, kolego :)
Odpisz
31 stycznia 2016, 00:07
@oliwia1317: Nie, chodzę na język niemiecki półtora roku, biorę korepetycje (raczej brałem), starałem się nauczyć tego gówna, ale za ch*j się nie da. Zresztą wszyscy którzy chodzą na niemiecki u mnie go nie rozumieją.
Odpisz
31 stycznia 2016, 00:43
Co wy tu odku*wacie? Język niemiecki poje**ny, Szczyt_jeja poje**ny... ku*wa, wszyscy poje**ni.
Pierwszy raz widzę, żeby jeden wzywał drugiego z powodu języka niemieckiego.
Odpisz
31 stycznia 2016, 11:17
@Szczyt_jeja: widocznie tylko wy sobie z tym nie dajecie rady u mnie w klasie nikt nie ma z tym problemu znajomi z innych szkół też nie narzekają, masz racje język może być trudny ale to nie powód żeby go hateować bo sporo osób go lubi, a przypomnę ci tylko że polski jest trudniejszy a angielski ma masę porąbanych czasów więc niemiecki to nie taka tragedia 😉
Odpisz
31 stycznia 2016, 11:42
@oliwia1317: Angielski ma masę czasów, ale to jedyna trudność. Zresztą większości się nawet nie używa. Natomiast w niemieckim wszystko jest trudne.
PS: ja nie hektuję, tylko wyrażam opinie w, powiedzmy, nieodpowiedni sposób.
Odpisz
31 stycznia 2016, 14:39
@Szczyt_jeja: Ja wybrałem włoski!
Odpisz
31 stycznia 2016, 14:44
@Szczyt_jeja: Mi tam niemiecki nie przeszkadza, bo całą grupą nabijamy się z nauczycielki, a potem wyżalamy się pani od anglika, jaka to pani od niemca jest zła.
Odpisz
31 stycznia 2016, 14:44
To ci zazdroszczę, bo u nas jest tylko niemiecki i ruski, ale od ruskiego jest tragiczny nauczyciel, więc jestem zmuszony chodzić na Niemiec.
Odpisz
31 stycznia 2016, 14:47
@YFYDB: U mnie niemiecki polega na tym, że pani coś mówi przez 5 minut, a potem cała klasa udaje że coś robi w podręczniku. Tylko że jak się chcesz czegoś nauczyć, to z podręcznika ni ch*ja, bo na cały rozdział są może 2 tłumaczenia dlaczego i jak.
Odpisz
31 stycznia 2016, 15:05
@Szczyt_jeja: U mnie tak:
Pani coś tłumaczy, potem jej podskakujemy, wszyscy się boją, a potem robimy zadania w ćwiczeniówce, które później sprawdzamy. Nie umiem odmienić czasownika "Sein".
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2016, 15:23
@YFYDB: Ja nie umiem nic. Cała moja praca domowa albo jest niezdobiona albo przepisana z gugla.
Odpisz
1 lutego 2016, 01:54
@seba745: W takim razie chyba nikt nie będzie atakował chin.
Odpisz
1 lutego 2016, 12:04
@Tomasz95: w takim razie zostaje wojna domowa i podział chin
Odpisz
6 lutego 2016, 15:20
Ja to chciałabym się uczyć niemieckiego...
Odpisz
6 lutego 2016, 15:26
@Szczyt_jeja: uczę się niemieckiego, raczej nie jesteśmy w jednej szkole, ale muszę ci przyznać rację - ten język jest mega ciężki, praktycznie większość w nim to sama pamięciówa, trzeba zapamiętać rodzajniki, zaimki i inne dziadostwa, ale to nie powód żeby od razu wyzywać go od poje**nych... choć jak dla mnie tak jest
Odpisz
6 lutego 2016, 17:29
@seba745: Z Niemcami to różnie bywało ale naszym wrogiem od zawsze była Rosja. Także jeśli "jeżyk wroga" to tylko rosyjski :P
Odpisz
6 lutego 2016, 18:01
@Szczyt_jeja: jeżeli uczysz się niemieckiego 1,5 roku i nie rozumiesz podstaw, to powinieneś wyemigrować na wieś i zajmować się prostszymi czynnościami, bo nauka w takim razie nie jest dla ciebie :>
Odpisz
6 lutego 2016, 18:22
@Dark_Dante: no tak ja tak ogólnie mówie a pozatym to teoretycznie to sprowadzenie przez nas krzyżaków stworzyło niemcy
Odpisz
26 lutego 2016, 20:26
polski za to łatwy :-/
Odpisz
13 lutego 2016, 00:41
Trochę jak Cleverbot w zeszycie.
Odpisz
6 lutego 2016, 21:41
Mój kolega stwierdził że niemiecki brzmi jakby ktoś się dusił. Pozdrawiam Niemców.
Odpisz
7 lutego 2016, 01:05
@Geralt_z_Polski: ja jestem zdania że każde zdanie niemieckie brzmi jak rozkaz roztrzelania dlatego miedzyinnymi poszedłem na ruski
Odpisz
7 lutego 2016, 09:13
@Mondeo1994: To też racja.
Odpisz
31 stycznia 2016, 00:05
+ dla niego. Jest kreatywny.
Odpisz
6 lutego 2016, 20:54
Ja bym nawet 5 mu postawiła. Nigdy nie widziałam tak kreatywnego pomysłu na sprawdzianie.
Odpisz
6 lutego 2016, 19:49
Dla mnie słuchanie jak ktoś gada po niemiecku to katorga. To tak, jakby ktoś wciskał mi do uszu drut kolczasty. Okropność.
Odpisz
2 lutego 2016, 16:25
@Szczyt_jeja Moja klasa to może i są chorzy psychicznie idioci, ale cokolwiek umiemy. Jak nauczycielka źle uczy to ją zgłoś. Nauczyciele powinni umieć nauczać, a nie demotywować do uczenia.
Odpisz
30 stycznia 2016, 23:46
Chyba wypróbuję taki sposób ._.
Odpisz