Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tacy sami, a ściana między nami
Przerwa na herbatkę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2012, 21:06
Mimo że jestem za Barca to to mnie rozśmieszyło:D
Odpisz
15 sierpnia 2012, 13:14
@Umpa94: prosto w jaja
Odpisz
20 sierpnia 2012, 07:18
@LOLOYUK: Messi bynajmniej ma te jaja! ;D
P.s. NIE KIBICUJE ANI DLA REALU, ANI DLA BARCY!
Odpisz
20 sierpnia 2012, 11:42
@Umpa94: MERSI TO GUPEK
Odpisz
20 sierpnia 2012, 11:53
@marcin_______________: Tak jak ty.
Odpisz
20 sierpnia 2012, 14:28
"Bynajmniej" i już wiemy jakie jest IQ hejtujących Ronaldo.
Odpisz
20 sierpnia 2012, 16:33
@Hodor: Pragnę Ciebie poinformować iż od 5 lat nie mieszkam w Polsce, i mam prawo zapomnieć języka Ojczystego. Ale dziękuje za uwagę!
Odpisz
1 maja 2013, 11:48
to było trollowe konto silienta .-.
Odpisz
1 maja 2013, 12:45
@q483ywortesiwt: Wtedy jeszcze nie wiedziałem.
Odpisz
26 stycznia 2015, 11:13
@marcin_______________: hehe i cała fale hejtów na ciebie bo nie lubisz jednego piłkarza tak brawo ludzie w internecie
Odpisz
23 lipca 2013, 19:40
Crystyna Ronaldo by nawet nie poczuła...
Odpisz
9 maja 2013, 22:41
jakby ronaldo dostał tak piłką to by odrazu musiała karetka policja straż pożarna przyjechać i w realu przez rok była by żałoba
Odpisz
2 maja 2013, 18:16
musialo bolec
Odpisz
26 kwietnia 2013, 21:52
i dobrze***owi ***onemu...
Odpisz
23 sierpnia 2012, 09:37
Ronaldo NOOB !
Odpisz
30 sierpnia 2012, 17:56
@jacus221: nooby sa tylko w grach internetowych debilu
Odpisz
16 września 2012, 07:39
@Umpa94: Cicho bądź śmierdzisz kalem ! JAK RONALDO ...
Odpisz
27 sierpnia 2012, 22:15
Ronaldo-Ale ma dupeczke
proste mina mówi sama za siebie :)
Odpisz
22 sierpnia 2012, 14:08
alleluja messi oberwał
Odpisz
20 sierpnia 2012, 22:07
hehe, w BARCELLONA XD 4ever
Odpisz
20 sierpnia 2012, 16:41
HHAHH
Odpisz
20 sierpnia 2012, 13:09
je.bać barce i real ?
Odpisz
20 sierpnia 2012, 11:40
5/5
Odpisz
20 sierpnia 2012, 11:02
zdarza się jak widac nawet najlepszym
Odpisz
20 sierpnia 2012, 07:42
Fan Barcy ocenia 4/5
Odpisz