Ta kobieta zawodowo zajmuje się...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Były nóżki, nie ma nóżek
Drewniany kominek
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2016, 09:29
*siada za sterem samolotu* Lecimy tam! Potrzebuję drugiego pilota.
Odpisz
25 lutego 2016, 19:23
@AkiShirai7: lece z tobą *siada za drugi ster*^^
Odpisz
7 kwietnia 2020, 01:01
@AkiShirai7: lecę z wami *siada z tyłu*
Odpisz
25 lutego 2016, 18:31
Nie pracowałabym
Odpisz
25 lutego 2016, 17:55
Lepszą robotą jest tester łóżek hotelowych
Odpisz
31 stycznia 2016, 23:37
100pln za miesiąc pracy. Najlepsza praca no rzeczywiście.
Odpisz
25 lutego 2016, 10:13
@Sebzer: Jeśli to jest normalna praca, to nie może być taka pensja, bo jest niższa niż najniższa pensja
Odpisz
25 lutego 2016, 10:56
To nie Polska, geniuszu, więc minimalna pensja może być zupełnie inna, o ile w ogóle jakaś jest.
Odpisz
25 lutego 2016, 11:23
@szafirowy01: No właśnie, a w Japonii czy w Chinach jest minimalna
Odpisz
25 lutego 2016, 08:45
Lepszy tester łóżek w hotelach. 2500 za noc i recenzję. Tylko trzeba znaleźć hotel który ma się niedługo otworzyć
Odpisz
25 lutego 2016, 08:31
Jest lepsza. Bycie strażnikiem czy kimś tam tropikalnej wysepki. Nie dość, że ci dużo płacą to super widoki i w ogóle. (internet chyba też jest jak coś, więc jeje można przeglądać)
Odpisz
25 lutego 2016, 07:57
Ile ona zarabia?
Odpisz
25 lutego 2016, 07:21
Mimo wszystko wolę testera czekolady.
Odpisz
25 lutego 2016, 06:29
O ile panda nie uzna cie za zagrożenie i nie postanowi ciebie zabić
Odpisz
25 lutego 2016, 07:11
@pawelek9889: nie uzna
.
.
.
.
.
.
.
Chyba...
Odpisz
25 lutego 2016, 07:07
Był gif.
Odpisz
31 stycznia 2016, 22:00
Znalazłam idealny zawód
Odpisz
31 stycznia 2016, 22:06
niszczyciel będzie zazdrosny
Odpisz
31 stycznia 2016, 22:21
przytul mnie!
Odpisz
31 stycznia 2016, 22:22
@pandasz: ;D *tuli* ;DDD
Odpisz
1 lutego 2016, 08:22
@Serzc: ja też :(
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2016, 07:02
@ponczeq: ty jesteś kotrlkien gluptasie. To praca o pandach a nie astrokotelach.
Odpisz
25 lutego 2016, 06:54
myślałem, że karmieniem z cyca
Odpisz
31 stycznia 2016, 21:56
Jedziem tam!
Odpisz
31 stycznia 2016, 23:01
@Zygarde: *leci tylem szybciej od was i pokazuje wam środkowy palec*
Odpisz