Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AkiShirai7

25 lutego 2016, 09:29

*siada za sterem samolotu* Lecimy tam! Potrzebuję drugiego pilota.

Avatar NorthKoreaBall

25 lutego 2016, 19:23

@AkiShirai7: lece z tobą *siada za drugi ster*^^

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2020, 01:01

@AkiShirai7: lecę z wami *siada z tyłu*

Avatar Windows_10

25 lutego 2016, 18:31

Nie pracowałabym

Avatar t34dominik

25 lutego 2016, 17:55

Lepszą robotą jest tester łóżek hotelowych

Avatar Sebzer

31 stycznia 2016, 23:37

100pln za miesiąc pracy. Najlepsza praca no rzeczywiście.

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2016, 10:13

@Sebzer: Jeśli to jest normalna praca, to nie może być taka pensja, bo jest niższa niż najniższa pensja

Avatar szafirowy01

25 lutego 2016, 10:56

To nie Polska, geniuszu, więc minimalna pensja może być zupełnie inna, o ile w ogóle jakaś jest.

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2016, 11:23

@szafirowy01: No właśnie, a w Japonii czy w Chinach jest minimalna

Avatar SetAbominae

25 lutego 2016, 08:45

Lepszy tester łóżek w hotelach. 2500 za noc i recenzję. Tylko trzeba znaleźć hotel który ma się niedługo otworzyć

Avatar RecOr

25 lutego 2016, 08:31

Jest lepsza. Bycie strażnikiem czy kimś tam tropikalnej wysepki. Nie dość, że ci dużo płacą to super widoki i w ogóle. (internet chyba też jest jak coś, więc jeje można przeglądać)

Avatar Shampon

25 lutego 2016, 07:57

Ile ona zarabia?

Avatar kartka_w_kratke

25 lutego 2016, 07:21

Mimo wszystko wolę testera czekolady.

Avatar pawelek9889

25 lutego 2016, 06:29

O ile panda nie uzna cie za zagrożenie i nie postanowi ciebie zabić

Avatar pandasz

25 lutego 2016, 07:11

@pawelek9889: nie uzna
.
.
.
.
.
.
.
Chyba...

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2016, 07:07

Był gif.

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2016, 22:00

Znalazłam idealny zawód

Avatar Serzc

31 stycznia 2016, 22:06

niszczyciel będzie zazdrosny

Avatar pandasz

31 stycznia 2016, 22:21

przytul mnie!

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2016, 22:22

@pandasz: ;D *tuli* ;DDD

Avatar ponczeq

1 lutego 2016, 08:22

@Serzc: ja też :(

Avatar Obi_Wan_Kenobi

Edytowano - 25 lutego 2016, 07:02

@ponczeq: ty jesteś kotrlkien gluptasie. To praca o pandach a nie astrokotelach.

Avatar ALKATRAZ

25 lutego 2016, 06:54

myślałem, że karmieniem z cyca

Avatar Zygarde

31 stycznia 2016, 21:56

Jedziem tam!

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2016, 23:01

@Zygarde: *leci tylem szybciej od was i pokazuje wam środkowy palec*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Były nóżki, nie ma nóżek

Drewniany kominek

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka