Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pilne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2017, 15:31
Mnie do szkoły budził wschód słońca :D
Okno od strony wschodu przez co światło padało idealnie mi na twarz
Odpisz
25 lutego 2016, 07:09
Albo gdy Spisz i ktoś zapala swiatlo
Odpisz
1 lutego 2016, 16:08
To uczucie, gdy nie masz latarni przed domem ;-;
Odpisz
24 lutego 2016, 20:34
@Myszkapl: Też nie mam latarni przed domem.
Odpisz
24 lutego 2016, 22:12
@Myszkapl: To uczucie, kiedy nie masz okna...
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2016, 23:04
@ham22: to uczucie kiedy wcześnie rano to dla ciebie 14:00 ;_;
Odpisz
25 lutego 2016, 01:31
@olaya1: To uczucie kiedy trwa dzień polarny i światło samo się świeci ;__;
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2016, 23:39
*Autor tego komentarza jest ślepy i dodał odpowiedź tam, gdzie jej być nie powinno. Wnoszę o nagrodzenie użytkownika Suchy_Tapczan strzałkami w dół. Im więcej strzałek tym szybciej otrzyma okulary, aby nauczył się dokładnie czytać!*
Odpisz
24 lutego 2016, 20:31
... A skąpo ubrane panie nadal pod nią stoją...
Odpisz
24 lutego 2016, 23:08
@Kadzio: Kraków?
Odpisz
24 lutego 2016, 20:16
To uczucie gdy codziennie o 5-tej budzi cie latarnia...
a nie,czekaj.
To budzik.
Odpisz
1 lutego 2016, 21:23
To uczucie kiedy mieszkasz na wsi :D
Odpisz
24 lutego 2016, 20:13
@Domcio25: To uczucie kiedy mieszkasz na wsi w której są latarnie (nie, nie morskie).
Odpisz
1 lutego 2016, 15:26
Kiedy ogarniesz że większość latarni gasi się o 5-6 lub są zepsute
Odpisz
1 lutego 2016, 19:46
@Ch4rles: Chyba latem. Zimą gasną o 7-8
Odpisz