Kiedy w Norymberdze przyznasz się do wszystkich zbrodni
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Powodzenia
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Totalnie
Nie idź!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2021, 21:25
Można szablon a tak ogólnie ja z losowych
Odpisz
7 lutego 2016, 23:25
Cała prawda o sądownictwie.
Ile przez to nazioli żyło sobie do spokojnej usranej smierci, pijąc drinki i patrząc na tych idiotów.
Odpisz
7 lutego 2016, 16:41
Meh.
Odpisz
7 lutego 2016, 11:11
A ja nie dostałem kary śmierci ;3
Odpisz
7 lutego 2016, 12:16
@Komandor_Brytania: Bo zginąłeś przed końcem wojny :v
Odpisz
7 lutego 2016, 12:24
@Lisiasty19: A nie prawda, uciekłem do Stanów :v
Odpisz
7 lutego 2016, 13:05
@Komandor_Brytania: Uciekłeś do stanów mówisz? Żebym cię tylko nie znalazł.
Odpisz
7 lutego 2016, 13:41
@Komandor_Brytania: ja też 😱
Odpisz
7 lutego 2016, 14:32
@NathanDrake: Uciekłem do Stanów, a potem do Polski ;)
Odpisz
7 lutego 2016, 23:43
@Komandor_Brytania: Nauczaj mnie czołgownictwa mistrzu
Odpisz
7 lutego 2016, 23:53
@SetAbominae: Długa droga jest to, załogę skompletować musisz najpier i czołg wybrać
Odpisz
7 lutego 2016, 23:57
@Komandor_Brytania: Mobilność ważna w bitwie jest, zatem proszę o informację, który czołg Wielkiej Rzeszy jest najmobilniejszy?
Odpisz
8 lutego 2016, 00:01
@SetAbominae: Hmmm....Wielkej Rzeszy czołgiem łaczącym wysoką mobilność, pancerz gruby i uzbrojenie dobre Pantera jest, myślę tak
Odpisz
8 lutego 2016, 00:16
@Komandor_Brytania: Szczerze się tego spodziewałem. Ile osób wynosiła załoga Panterki?
Odpisz
8 lutego 2016, 00:26
@SetAbominae: 5 osób:
-kierowca
-radiooperator/strzelec
-ładowniczy
-celowniczy
-dowódca
Odpisz
8 lutego 2016, 00:31
@Komandor_Brytania: Skoro cała drużyna miała ważne role, to czemu osiągnięcia przypisywano pojedynczym asom?
Odpisz
8 lutego 2016, 00:53
@SetAbominae: Ponieważ to oni dowodzili załogą. Na szczęście nie tylko asy dostawały awanse i nagrody - załoga równierz dostawała odznaczenia(tak mi się wydaje) oraz miała wysokie stopnie
Odpisz
7 lutego 2016, 13:03
A i tak bierzesz sobie cyjanek do ust.
Odpisz
7 lutego 2016, 12:44
Kara śmierci się takim zbrodniarzom zdecydowanie należała xd
Odpisz
7 lutego 2016, 12:03
czy w polsce można kupić żabie udka?
Odpisz
7 lutego 2016, 12:57
@ALKATRAZ: po ile chcesz ?
Odpisz
7 lutego 2016, 11:42
I przy okazji bardzo rzadki Pepe
Odpisz