Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar fufon

2 lutego 2016, 01:22

Teraz niech ktoś zrobi manhattan z adblockiem

Avatar ZielonyDywanik

3 lutego 2016, 19:05

@fufon: nic.

Avatar TheMJawesome

5 lutego 2018, 19:29

@fufon:  

Avatar sylwon1234

1 lutego 2016, 23:00

Albo po prostu znowu ch**owo wgrałeś nowe tekstury.

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2016, 23:16

@sylwon1234: Zawsze mam tak w Garry's Mod...

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2016, 00:19

a ją ni c:

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2016, 00:26

@sylwon1234: Mi się nie pobiera plik odpowiedzialny za tekstury jak instaluję mody do Skyrim ;_;

Avatar LonelyInDarkness

2 lutego 2016, 07:57

@sylwon1234: Pozdrawiam konolowców :3

Avatar sylwon1234

2 lutego 2016, 09:49

@LonelyInDarkness: Gmoda chyba nie ma na konsole.

Avatar sylwon1234

2 lutego 2016, 09:51

Ja nie. Zawsze wgrywam mody z Steam Workshopu. Z neta pobierałem tylko tekstury z L4D i CSS bo nie mam tych gier, a tekstury były mi potrzebne do prawidłowego funkcjonowania addonów.

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2016, 11:06

@sylwon1234: Ja do trybów gier jak TTT potrzebuję tekstur do CS:S, ale chyba nie wgrałem ich odpowiednio

Avatar sylwon1234

2 lutego 2016, 11:45

Ja też głównie do TTT chciałem. Denerwowały mnie wieczne ERRORY i braki tekstur (biało różowa szachownica). Obejrzyj na YT poradniki.

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2016, 11:50

@sylwon1234: Obejdzie się. Te przezroczyste ściany na Rooftops lub Plaza są fajne.

Avatar sylwon1234

2 lutego 2016, 11:52

Hahs, przynajmniej widać TR8Rów :P

Avatar bylejakbylegdzie

3 lutego 2016, 15:03

ach ta filotetowo-czarna szachownica,

Avatar ponczeq

3 lutego 2016, 15:44

też mi się skojarzyło to samo

Avatar fufon

4 lutego 2016, 02:10

@sylwon1234: Ja miałem z tym największy problem na jailbreakach ale już dawno pobrałem addony.

Avatar sylwon1234

4 lutego 2016, 08:41

@bylejakbylegdzie: Fioletowo czarna? Mi się wydaje, że biało różowa, ale dawno nie grałem, więc może masz rację.

Avatar aczan

3 lutego 2016, 16:32

To jest smutne ;-;

Avatar carmilion

3 lutego 2016, 15:24

A ja myślałem że przeglądanie jeja w telewizorze jest dziwne...

Avatar kwayy

2 lutego 2016, 09:18

Oh, czyli niebo to wielka reklama boga?

Avatar Dead_Bload321

Edytowano - 1 lutego 2016, 22:15

Gdyby Wszechmogący, Wielmożny Mędżec o Imieniu Bożydar, który potrafi bez seta nawet smoka na hita ubić, ale tego nie robi bo jest wszechmogący, zmienił tytuł: "Time Squere z Adblockiem".

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

To się nie może nie udać

Lekko nie będzie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka