Moja nowa tapeta na pulpicie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nieuczciwa ocena
Totalnie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2016, 14:02
Plakat w prawym górnym rogu monitora wszystko psuje.
Odpisz
26 lutego 2016, 02:35
Magia znika
Odpisz
26 lutego 2016, 11:25
Koszmar perfekcjonistów.
Odpisz
25 lutego 2016, 21:12
Odpisz
25 lutego 2016, 17:27
a mnie zastanawia to, czy ty nie boisz się, mając tak położony monitor, że pewnej nocy go zrzucisz nogą
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2016, 18:42
Znając życie i tak będziesz miał rozwaloną pościel.
Życia nie oszukasz.
Odpisz
25 lutego 2016, 14:38
@pawelek9889: Może chce tak przechytrzyć rodziców? :D
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2016, 16:14
ja tak nie mam ;-;
Odpisz
1 lutego 2016, 16:52
@DarthKrooge: Kogo to obchodzi że ty tak nie masz?!
Odpisz
25 lutego 2016, 12:12
@CichociemnyJ: Mnie.
Odpisz
25 lutego 2016, 13:27
@CichociemnyJ: mnie to bardzo obchodzi
Odpisz
25 lutego 2016, 13:44
@aniela100: Kłamcy nie obchodzi was to!
Odpisz
2 lutego 2016, 01:34
Plakat po prawej jest inny :v
Odpisz
1 lutego 2016, 16:51
a co to tam widzę 2 fapfoldery?!?!??!?!
Odpisz
1 lutego 2016, 18:16
@Mr_Manster: W jednym się nie zmieści.
Odpisz
1 lutego 2016, 18:56
@sylwon1234: :D
Odpisz
1 lutego 2016, 18:39
Widać, że fan CoD'a.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:43
Jak będziesz siedział przy monitorze to zawsze będziesz miał pościolene łóżko, nawet o 5:30 :D
Odpisz
1 lutego 2016, 16:35
Prawie idealnie. :v
Odpisz