Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zdeklasowani znowu
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2016, 22:22
On nie wykonywał rapu tylko pewną technikę (nie pamiętam nazwy) od której wziął się jego przydomek.
Odpisz
23 lutego 2016, 17:24
@mistrz_lamorozcow: Scat, gwoli ścisłości.
Odpisz
23 lutego 2016, 17:28
@darcus: o ku*wa wpiszcie Scat i w grafikę wejdźcie ...
Odpisz
23 lutego 2016, 17:32
@qwertqwert: O_O
Odpisz
23 lutego 2016, 18:33
@qwertqwert:
Odpisz
23 lutego 2016, 19:38
@qwertqwert: nie nie zrobię tego bo wiem co to jest,a dla tych którzy chcą wiedzieć jest to porno z dodatkiem kału :_:
Odpisz
23 lutego 2016, 20:08
@Hiopekwhatfu: Nie żeby coś, ale skąd to wiesz? ;___;
Odpisz
24 lutego 2016, 13:38
@FallOutGirl: mój kochany niewolnik (kolega ze steama) za mnie to sprawdził :3
Odpisz
30 maja 2022, 09:42
@qwertqwert: Nienawidzę Cię...
...ale trzymaj łapkę w górę.
Odpisz
8 listopada 2017, 15:13
IM A SCAT MAN!
Odpisz
17 marca 2016, 12:50
Najszybszy jest Mc Silk i jest wooow Polakiem
Odpisz
25 lutego 2016, 17:47
wkurzona kobieta lepsza:)
Odpisz
24 lutego 2016, 06:29
To on wymyślił skrecze scratche
Odpisz
23 lutego 2016, 17:09
Jaka to piosenka?
Odpisz
23 lutego 2016, 18:23
@igor444: "I'm A Scatman"
Odpisz
23 lutego 2016, 20:44
Dziękuje
Odpisz
23 lutego 2016, 19:57
jedyna jego piosenka jaką znałem to "Scatman"
Odpisz
23 lutego 2016, 19:21
i najbrzydszy
Odpisz
1 lutego 2016, 21:09
Proszę was, wpiszcie sobie na Youtube "Best auctioneer ever"...
Odpisz
1 lutego 2016, 21:11
still better than Polish rap... xDD
Odpisz
23 lutego 2016, 17:05
@jacek1s: Pezet, Tede, Kaen, Wdowa i inni wielcy muzycy a ty ich obrażasz lol
Odpisz
23 lutego 2016, 17:09
@Ravios: To był cytat z opisu pod filmem na Youtube lol
Odpisz
23 lutego 2016, 17:18
Akurat lol
Odpisz
23 lutego 2016, 17:47
@Ravios: Wielcy muzycy?! KaEn?! Wdowa?! To nie są wielcy muzycy przecież! To jakieś ścierwa, które jedyne, co potrafią to ,,Ku*wa i ch*j". Nazywasz jakiś gówniany rap (lubię rap, ale KaEn to po prostu gówno - to moje zdanie) prawdziwym arcydziełem, a osobę, która uważa za coś takiego operę czy muzykę klasyczną (która była jako pierwsza, czyli w zasadzie ona jest prawdziwą muzyką) wyzywasz - cytuję twoją wypowiedź skierowaną do RyszardaPetru: ,,Ty chyba z wózka spadłeś za młodu". Nakłaniam cię do przemyśleń.
Odpisz
23 lutego 2016, 17:48
@sylwon1234: Nie znasz się na prawdziwym geniuszu Kaena Wdowy Tede czy Popka to moi bogowie lol
Odpisz
23 lutego 2016, 17:49
@Ravios: Przecież to nie jest muzyka, a ścierwo. Kaen ma piosenki chore psychicznie, a Popek to już w ogóle tylko ,,Ch*j, pi**a nad głową, wpie**ol"
Odpisz
23 lutego 2016, 17:50
@sylwon1234: Nie znasz się i tyle oni są geniuszami niczym Mozart.
Odpisz
23 lutego 2016, 17:52
@Ravios: Nie wydaje mi się. Są niczym. Podaj mi jakikolwiek przekaz z ich piosenek, cytat, fragment piosenki, który skłonił cię do takiego zdania.
Odpisz
23 lutego 2016, 17:53
@sylwon1234: Aby czerpać korzyści z życia być polakiem kiedyś miałem doła oni na serio mnie z niego wypędzili a więc uszanuj moje zdanie bo mam rację lol
Odpisz
23 lutego 2016, 17:59
@Ravios: Mówiłem, że to ścierwa? ,,Szanuj moje zdanie, bo mam rację" - tego cię nauczyli... Przecież to jest narzucanie komuś swoich poglądów - ,,Spi***alaj, zupa pomidorowa jest lepsza niż rosół, szanuj moje zdanie, bo mam rację. Rosół to gówno. Koniec, kropka"
Każą szanować ich zdanie nie szanując czyjegoś. I gdzie tu pozytywny przekaz?
Odpisz
23 lutego 2016, 18:03
@sylwon1234: Prawda jest taka, że nie jesteś wystarczająco bystry i błyskotliwy aby zrozumieć przekaz płynący z tych arcydzieł które są ich piosenkami.
Odpisz
23 lutego 2016, 18:10
@Ravios: Uważam, że to można nazwać piosenkami czy utworami muzucznymi, ale co do nazwania tego arcydziełem, mógłbym polemizować. Uważam podobnie o muzyce klasycznej i o tobie, co ty o mnie i o tym czymś, co nazywasz rapem. Masz rację. Nie jestem na tyle zaniżony, by rozumieć przekaz inny niż ,,Ku*wa" z ich piosenek. Szanuję jednak twoje zdanie i wymagam od ciebie tylko tego, byś szanował gust mój i innych. Sam lubię rap, ale raczej zagraniczny, bo o ile kiedyś Polska miała świetnych raperów, o tyle teraz ma Gang Albanii, Tede i KaeN, których muzyki po prostu nie cierpię.
Odpisz
23 lutego 2016, 18:16
@sylwon1234: Bo się nie znasz i tyle lol
Odpisz
23 lutego 2016, 18:16
@sylwon1234: Dobra, trollowałem, je**ć polski rap XDDD
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2016, 18:17
@Ravios: *Nic nie było tutaj*
Odpisz
23 lutego 2016, 19:15
@Ravios: Może jeszcze mi powiesz , że Popek i jego Gang Analbanii, są też tacy wielcy?!
Jedynie w czym oni są wielcy to w pokazywaniu swojej głupoty!
I denny zasób słownictwa co drugi wyraz ch*j, ci*a, ku*wa i tyle! A większość z nich ma głos jakby schlani byli kastrowani!
I ty to nazywasz muzyką?
Scyzoryk ma nawet mniej przekleństw!
Odpisz
23 lutego 2016, 19:18
U dunno how 2 red dude
Odpisz
23 lutego 2016, 19:20
@Ravios: Get Rekt!
Odpisz
23 lutego 2016, 18:04
I'm a scatman!
Ski-Bi dibby dib yo da dub dub
Yo dab dub dub
Ski-Bi dibby dib yo da dub dub
Yo dab dub dub
Odpisz
23 lutego 2016, 17:36
Rap to nie jest muzyka. Rap to jest współczesny wymysł naszego otoczenia, więc Po postu sądze że to nie należy do muzyki poprzez, gdy muzykę prawdziwą otrzymywujemy w teatrze
Odpisz
23 lutego 2016, 17:37
@RyszardPetru: Wypadłeś z wózka za młodu.
Odpisz
23 lutego 2016, 17:43
@Ravios: Ravios, raczej ty wypadłeś z wózka. Każdy ma prawo do swojej opinii i powinieneś ją uszanować, nawet jeśli się z nią nie zgadzasz.
Odpisz
23 lutego 2016, 17:44
@sylwon1234: Wypadł z wózka parę razy.
Odpisz
23 lutego 2016, 17:47
@RyszardPetru: O, żyd Petru.
Odpisz
23 lutego 2016, 17:55
@Skrzypo: żyd Pana robił Panie skrzypo
Odpisz
23 lutego 2016, 18:03
@RyszardPetru: Nie.
Odpisz
23 lutego 2016, 18:33
@Skrzypo: oczywiście narzekam że to prawda
Odpisz
24 lutego 2016, 05:39
@RyszardPetru: Teraz tylko czekać aż ktoś założy konto: Janusz Korwin-Mikke albo Zbigniew Stonoga. Bo nie mam pomysłu jak ci pojechać o tej godzinie.
Odpisz
23 lutego 2016, 17:23
No, tu się nie da nie zgodzić. Larkin wymiatał.
Odpisz
23 lutego 2016, 17:03
Po prostu jakoś dziwnie napi**dalał warami przez co szybko wydawał dźwięki. W prędkości wymawianych słów pobija go np. Busta.
Odpisz
1 lutego 2016, 19:43
A ma skat man bi ba ba barabo ba ba barabo bi ba ba barabo ba ba barabo
Odpisz
1 lutego 2016, 17:19
I'm Scatman! Piripiripaparapa...
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2016, 17:23
@Kideu: I'm Scatman!! Piripiriparapa!
Odpisz
1 lutego 2016, 17:51
Piii papa parapu!
Odpisz