Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fox__

2 lutego 2016, 12:09

No chyba że ma ferie/inny rodzaj wolnego.
Mazowieckie, haha.

Avatar rosyn

2 lutego 2016, 12:20

@Fox__: pjona

Avatar Huskej

7 lutego 2016, 16:48

@Fox__: dolny śląsk ku*wo!

Avatar jarek200211

7 lutego 2016, 21:52

@Huskej: ŁÓDŹŹŹŹŹ!!!

Avatar michalosin

7 lutego 2016, 17:39

DZIŚ KOŃCZĄ SIĘ MOJE FERIE😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2016, 21:17

@michalosin: *Jeszcze tydzień* hehehehe

Avatar michalosin

Edytowano - 7 lutego 2016, 21:24

😤 farciarz z ciebie... ja teraz przeżywam taki stres...

Avatar jarek200211

7 lutego 2016, 21:52

@michalosin: Nawet się moje NIE ZACZEŁY! >:D *zły taniec*

Avatar Huskej

Edytowano - 7 lutego 2016, 22:19

ja też mam tydzień jeszcze

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2016, 22:57

@michalosin: Tak na przyszłość *farciara*

Ale miałeś/łaś je wcześniej.

Avatar michalosin

8 lutego 2016, 18:32

oki sorka

Avatar michalosin

8 lutego 2016, 18:34

@jarek200211: współczuje ci...

Avatar michalosin

8 lutego 2016, 18:52

@Huskej: fajnie

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2016, 14:04

"Kto wcześnie z łóżka się zbiera, ten wcześnie umiera" - Rincewind

Avatar fixo12

3 lutego 2016, 02:30

Kto rano wstaje........ten nie wstaje sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar pelus1999

7 lutego 2016, 13:47

@fixo12: ale to tylko męska część publiczności :P

Avatar ALKATRAZ

7 lutego 2016, 13:23

kto to?

Avatar Corpusemi

7 lutego 2016, 15:50

@ALKATRAZ: Schopenhauer.

Avatar hubikstkj

2 lutego 2016, 18:05

Kto rano wstaje, ten innym spać nie daje.

Avatar Jedenzwielu

2 lutego 2016, 10:06

Jestem na nogach od 6 godzin...

Avatar jacek1s

2 lutego 2016, 10:47

@Jedenzwielu: A ja na dupie od 24 godzin, niech żyją ferie!

Avatar UkradliMiNick

Edytowano - 2 lutego 2016, 10:56

@Jedenzwielu: a ja dopiero wstałem

Avatar TheTemplar

2 lutego 2016, 11:06

@UkradliMiNick: A ja kupiłem sobie colę i kilogram żelków.

Avatar TheTemplar

Edytowano - 2 lutego 2016, 11:06

@UkradliMiNick: I gram w Dark Souls II.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Znak czasów

Powodzenia

Nigdy na to nie wpadną

Za co ta premia

Dobrze czasem się oderwać

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka