Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Północne Węgry
Ostry ten sędzia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2016, 11:38
Raczej gry. Jest tam fajnie, ale społeczność jest zła.
[_______________]
Odpisz
29 lipca 2016, 17:42
@Kivera: a zatem: (zazwyczaj używam tego w innych sytuacjach ale tu też pasuje xd)
Odpisz
29 lipca 2016, 18:33
Co ty, archeolog?
Odpisz
1 lutego 2017, 21:06
@Kivera: Ja tam kiedyś byłem zły w dziale gry... Ojj może niektórzy mnie pamiętają, w co wątpię.
Odpisz
2 lutego 2017, 20:02
@Szymon2410: Kolejny...
Odpisz
2 lutego 2017, 20:46
@Kivera: A weź się fakaj
Odpisz
2 lutego 2017, 20:47
@Szymon2410: Wzajemnie
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:29
@Kivera: A ja? Też się pałam archeologia.
Odpisz
12 lipca 2017, 11:47
@mortzmargonem: archeologia jest fajna
Odpisz
12 lipca 2017, 13:30
@rafal603: Nom.
Odpisz
1 lutego 2018, 21:45
@Kivera: Elo.
Odpisz
3 lutego 2018, 01:13
@LazyBone: icstont.mp3
Odpisz
1 września 2018, 03:24
@mortzmargonem: Archeologia gut gut
Odpisz
1 września 2018, 03:35
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: mhm
Odpisz
30 października 2018, 16:59
@mortzmargonem: Hello there
Odpisz
30 października 2018, 17:03
@Desuv: It's not funny anymore.
Odpisz
30 października 2018, 17:04
@mortzmargonem: Why
Odpisz
30 października 2018, 17:08
@Desuv: General Kenobi
Odpisz
30 października 2018, 17:13
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: *Dźwięk odpalanego miecza świetlnego* Ziuuuuum
Odpisz
31 października 2018, 16:56
@Desuv: idk
Odpisz
13 listopada 2018, 21:31
@mortzmargonem: *Desuv wysyła machanie ręką! Odpowiedz w ten sam sposób*
Odpisz
13 listopada 2018, 21:45
@Desuv: Użytkownik Facebooka z którym próbujesz się skontaktować dezaktywował konto. Twoje wiadomości nie zostaną dostarczone.
Odpisz
1 kwietnia 2019, 15:29
@Kivera:
Odpisz
3 marca 2018, 23:17
anuluj
Odpisz
29 lipca 2016, 16:16
Obrazki!!!!
Odpisz
6 lutego 2016, 11:08
W tym momecie powinienem uczyć się z bierzmowania, co robię? Właśnie to ._.
Odpisz
6 lutego 2016, 15:45
@mooped: zdałem!!!!
Odpisz
28 lipca 2016, 19:57
@mooped: gratuluje
Odpisz
29 marca 2016, 16:38
obrazki !!!!!!!
Odpisz
15 marca 2016, 21:22
GRY
Odpisz
15 marca 2016, 08:19
Obrazki
Odpisz
15 lutego 2016, 23:58
Moje to obrazki
Odpisz
11 lutego 2016, 18:08
obrazki najniższy poziom upośledzenia i najszybciej dodają materiały
a najlepiej to "anuluj"
Odpisz
7 lutego 2016, 23:40
anuluj
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2016, 18:05
Obrazki, oczywiście.
Odpisz
7 lutego 2016, 12:27
Obrazki
Odpisz
6 lutego 2016, 15:31
Nacisne anuluj
Odpisz
2 lutego 2016, 14:52
Obrazki;)
Odpisz
2 lutego 2016, 16:54
@fankashehulk: Pjona
Odpisz
2 lutego 2016, 16:55
@trefelek: *przybija*
Odpisz
6 lutego 2016, 15:11
@fankashehulk: łapie za ręke i delikatnie pieści czułe punkty ;_;
Odpisz
6 lutego 2016, 15:12
Ekhem...
Odpisz
2 lutego 2016, 15:07
Gry są spoko. Tylko społeczność... To taj jak z MC! \___________/
Odpisz
2 lutego 2016, 15:08
jestem zje**na?!?!
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2016, 15:09
@Windows_10: Że co?._.
Odpisz
2 lutego 2016, 15:33
ja tam uważam że Microsoft powinien bardziej utrudnić możliwość posiadania non-premiumowego Minecrafta. Połowa dzieci umiera.
Odpisz
2 lutego 2016, 16:04
@Krzyniu: Racja gdyby Minecraft byłby tylko premium byłoby po prostu pięknie <3
Odpisz
6 lutego 2016, 10:25
@Krzyniu: Ale ja mam 9 laat i ogarniam gralem w MC od pierwszej wersji
Odpisz
6 lutego 2016, 10:26
no i mniej osub by gralo i dlatego to robio zeby więcej ossob w to gralo :)
Odpisz
6 lutego 2016, 10:27
proszę to heit do twoiego pudełka
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2016, 10:37
zauważyłem,że tutaj w obrazkach też jest kilka nieciekawych osób (chociaż większość ludzi jest ok)
Odpisz
6 lutego 2016, 10:59
@Krzyniu: Nah, właśnie sobie zdalem sprawę że ta gra ma 7 lat... Jestem taki stary...
Odpisz
6 lutego 2016, 11:00
@Krzyniu: Właśnie sobie zdalem sprawę że ta gra ma 7 lat i wtedy w nia gralem pierwszy raz, a nadal czasem, ale bardzo rzadko w to pogrywam. Na anglojęzycznych serwerach premium jest spokój z dzieciakami.
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2016, 11:01
@Krzyniu: Ta gra ma 7 lat, a ja nadal w nia czasem pogrywam, gralem od wersji na płycie jak mi kolega przyniosl. Na serwerach anglojęzycznych premium jest spokojnie. (po raz 5 pisalem ten komentarz bo lecial do sprawdzenia cały czas ;-;)
Odpisz
6 lutego 2016, 13:49
Mylisz się, znam ludzi z premką i uwierz, są to rozpuszczone jedynaki w większości...
Odpisz
6 lutego 2016, 15:00
@the_endrju: A czy ja wiem? Zależy jaki server ale masz też trochę racji.
Odpisz