Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pokasowe

10 lutego 2016, 20:42

win 10 jest całkiem ok, jak wypie**olą te błędy z niewczytywaniem się ikon lub zawieszeniem się menu start itd.. Ale takto to jest całkiem całkiem

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2016, 20:45

@pokasowe: ja mam i wszystko w porządku

Avatar pokasowe

11 lutego 2016, 12:27

ja też, prawie, te błędy to są tymczasowe błędy bo win 10 jeszcze nie jest dopracowany ale to Nieważne

Avatar kamienny_pingwin

20 września 2017, 07:47

@pokasowe: ej ty przewidziales przyszłość

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2016, 20:09

SZPILE!!!!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar predator13x

22 czerwca 2016, 16:00

@TheChoosenOne: Jeżeli to Ty oceniłeś mój komentarz negatywnie to jedyne co polecam to obejrzenie tego jeszcze raz, dopiero potem oceniać oraz komentować.

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2016, 22:57

@predator13x: nie oglądał leopolda

Avatar wampirra107

14 lutego 2016, 18:32

było

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2016, 15:08

Win 10 jest ok,tylko że u mnie ch*jnią jest to , że muszę czekać 30 sekund żebym mógł włączyć skype po włączeniu kompw

Avatar pieszel101

13 lutego 2016, 13:34

na 10 nie można piracić programów trzeba je legalnie pobierać

Avatar
RhobarIII

10 lutego 2016, 20:10

Co wy macie do tego Windowsa 10? Narzekacie na szpiegostwo? A przygotowujecie plan ataku na Biały Dom czy jak?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar sometimes332

11 lutego 2016, 18:53

Pisało że uaktualnienie jest bezpłatne przez ograniczony czas.

Avatar chupacabra001

11 lutego 2016, 19:08

Ani rodziny, mieszkasz w lesie i chędożysz wiewiórki. Tak?

Avatar Aizen12345

10 lutego 2016, 21:54

Szczerze wole Windowsa 7 i z tego co wiem Windows 10 zasypuje reklamami po otworzeniu przeglądarki

Avatar MasterlukasxD

10 lutego 2016, 22:36

@Aizen12345: jak pobierasz z stron typu softonic i nie patrzysz tylko klikasz dalej to się nie dziw

Avatar Crido

10 lutego 2016, 22:41

@Aizen12345: mam Windowsa 10 i powiem ci, że gadasz głupoty.

Avatar Gal_Anonim

11 lutego 2016, 00:37

@Aizen12345: 1-Nie używaj MSN
2-Nie używaj Microsoft Edge
3-AD block
Jeżeli dalej masz reklamy- wirus

Avatar Aizen12345

Edytowano - 11 lutego 2016, 15:57

@MasterlukasxD: Ale ja powiedziałem Z TEGO CO WIEM. ;)

Avatar Hank1212

11 lutego 2016, 04:01

Mam Windows 10 i tęsknię za siódemką ;-;

Avatar rafal603

Edytowano - 11 lutego 2016, 07:43

@Hank1212: do 30 dni instalacji można powrócić

Avatar Hank1212

11 lutego 2016, 13:31

@rafal603: U mnie coś się zbugowało i nie mogłem :/

Avatar rafal603

11 lutego 2016, 14:34

@Hank1212: w ustawieniach

Avatar Hank1212

11 lutego 2016, 14:43

@rafal603: No mówię że nie mogłem. A poza tym minęło już ponad 30 dni :v

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2016, 20:05

nie wiem co mają ludzie do Win. 10 (nie mam bo czekam na redstone) i do WP 10 , spegowanie nie mam nic do ukrycia , errory mało kto pamięta ale XP były po premierze mocno hejtowany

Avatar deadxp

Edytowano - 10 lutego 2016, 20:15

,,Mówienie że inwigilacja to nie problem bo nie ma się nic do ukrycia, to jak mówienie że ograniczanie wolności słowa to nie problem, bo nie ma się nic do powiedzenia" - Jakiś tam spoko koleś.

Avatar Windows_10

10 lutego 2016, 21:30

dzieki za słowa wsparcia

Avatar Windows_10

11 lutego 2016, 07:09

ty to zawsze mnie rozweselisz

Avatar SLENDZIU47

10 lutego 2016, 20:41

Na szczęście mam pirackiego Windowsa 7 więc mi to nie grozi :D

Avatar pokasowe

10 lutego 2016, 20:43

@SLENDZIU47: i? , ale win 7 straci wsparcie

Avatar SLENDZIU47

10 lutego 2016, 20:44

@pokasowe: Cry forever ;____;

Avatar UkradliMiNick

10 lutego 2016, 20:49

@SLENDZIU47: pjona :3

Avatar Mondeo1994

11 lutego 2016, 02:09

@SLENDZIU47: też mam ale i tak wyskpczyła aktualizacja i co teraz bedzie. win na legalu

Avatar FootBallManiacs

11 lutego 2016, 00:23

Ja mam 10 i nic nie przeszkadza

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2016, 23:36

lol

Avatar SzarusiaSparkle

10 lutego 2016, 23:13

Ja mam windows 7... How could this happen to mee i made my mistake got nowhere to run the night goes over and Im sick of this live, I just wanna ruun

Avatar Luuna

10 lutego 2016, 22:45

Android - chce miec najnowszego
Windows (na komputerze) - W7 na zawsze !!!

Avatar Pan_Janusz

10 lutego 2016, 22:06

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Nie są aż takie pyszne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Przypałowo

A, okej

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka