Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zdeklasowani znowu
Zaufaj mi, nie znam się na tym
To będzie bolało
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2016, 16:12
nie jest taka zła w porównaniu do kujonki w mojej szkole. ⊙︿⊙
Odpisz
24 lutego 2016, 16:45
@SzalonaTruskawka: I szmato-beczki w mojej
Odpisz
25 lutego 2016, 00:53
@SzalonaTruskawka: Masz coś do kujonów moja droga?
Odpisz
25 lutego 2016, 16:22
chodziło mi o jej wygląd a nie o to że jest mądra...
Odpisz
25 lutego 2016, 07:55
Zdjęcie profilowe jest jednorożcem c':
Odpisz
24 lutego 2016, 18:02
Te pokolenie teraz chyba będzie kojarzyć bardziej Sashę Grey niż np. Goku, czy Pikachu...
Odpisz
24 lutego 2016, 18:37
@panther500: ... Piłsudskiego, Sobieskiego.....
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2016, 20:20
@Saren13: O tym to już nie wspomnę ale nie będę kurna pisał Sobieski i gwiazdę porno w jednym w wpisie. To się nie godzi, a po 2 porównałem film do filmu.
Odpisz
24 lutego 2016, 22:17
@panther500: taaa ogólnie to jak patrzę jak to idzie to boje się o świat. .
Odpisz
24 lutego 2016, 15:49
Przestań szmato, nie ogarniam.
Odpisz
24 lutego 2016, 15:21
nowy znak wodny 😱
Odpisz
24 lutego 2016, 15:38
@mistrz_lamorozcow: już dawno
Odpisz
24 lutego 2016, 15:32
Piękna ty jesteś!$ = O ja pie**ole co to za gówno!?
Odpisz
24 lutego 2016, 15:18
Jaja se szmato robisz?
Odpisz
24 lutego 2016, 15:01
ja jestem piękny *_*
Odpisz
14 lutego 2016, 17:31
A więc Mateusz, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 lutego 2016, 10:18
tak ( ͡°- ͡°)
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2016, 17:30
To nie wina dzieci i to nie ich trzeba spalać, to wina ich nieodpowiedzialnych rodziców, którzy je rozpuścili (to ich trzeba spalić).
Odpisz
2 lutego 2016, 17:39
@wojtekrozrabiaka: Czy ktoś powiedział spalić? :)
Odpisz
2 lutego 2016, 17:56
@PanSkarpeta: [Tu był brutalny komentarz, ale znowu bym dostał upomnienie od jeja]
Odpisz
2 lutego 2016, 18:25
@wojtekrozrabiaka: Może powinniśmy spalić wszystkich?
Odpisz
2 lutego 2016, 18:40
@HeinzDundersztyc: tak!!!!!!!!
Odpisz
2 lutego 2016, 21:22
@wojtekrozrabiaka: Aż tak brutalny? Ja myślałem że mój avatar jest brutalny (wiesz 9/11 i te sprawy). Ale szczerze to ciekawość mnie zżera co ty tam napisałeś. :D
Odpisz
2 lutego 2016, 22:31
@PanSkarpeta: Już wiele razy miałem ostrzeżenia. Jak moja wyobraźnia zaczyna wariować, to mam wyobraźnie jak naćpany Putin na lamie.
Odpisz
3 lutego 2016, 16:19
@Psychopata_: Załatw benzynę ja załatwię drewno i zapałki.
Odpisz
3 lutego 2016, 16:27
@HeinzDundersztyc: już. Mam też metanol.
Odpisz
3 lutego 2016, 16:29
@PanSkarpeta: czy ty widziałeś kiedyś brutalny avatar?
Odpisz
3 lutego 2016, 16:37
@Psychopata_: Może, kiedyś, nie wiem.
Odpisz
3 lutego 2016, 16:59
@Psychopata_: Jak spalimy kwiatkowskiego, one erekszyn i biebera to ich zryte fanki popełnią samobójstwo z żalu i zaoszczędzimy trochę benzyny :)
Odpisz
3 lutego 2016, 17:04
@HeinzDundersztyc: to ja zaczne sprzedawać trucizny i sznur. Będzie na więcej benzyny.
Odpisz
3 lutego 2016, 17:14
@Psychopata_: Coś czuję że wsadzą nas w karty historii między hitlera a stalina
Odpisz
3 lutego 2016, 17:28
@HeinzDundersztyc: Na lekcji historii:
-Kończymy już o HeinzDundersztycu i Psychopacie_ i porozmawiamy o małych przestępcach takich jak Hitler i Stalin.
Odpisz
3 lutego 2016, 19:59
@Psychopata_: Zacznijmy od Sosnowca i Radomia
Odpisz
3 lutego 2016, 20:51
@HeinzDundersztyc: a potem zniszczymy cały świat.
Odpisz
3 lutego 2016, 21:15
@Psychopata_: Później Układ Słoneczny!
Odpisz
2 lutego 2016, 18:12
"Tłusta ty jesteś"
Odpisz
2 lutego 2016, 18:00
Czyli babskie magazyny w edycji fanpage'a.
Odpisz
2 lutego 2016, 17:25
Zabijcie to, zanim złoży jaja!
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2016, 17:22
Za często ostatnio to używam;p
Odpisz
2 lutego 2016, 17:21
Raj dla kurczoka
Odpisz