Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
I po kłopocie
Ziarenko traumy wyrosło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Równi i równiejsi
Północne Węgry
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 października 2014, 23:30
Je**ć polonie.Tylko Legia!
Odpisz
11 października 2015, 17:28
@Tomahawk360: Korona kielce
Odpisz
3 października 2018, 17:23
@Jadrochwyt: Ku*wa widelce
Odpisz
28 maja 2021, 13:42
@Tomahawk360: walić piłkę nożną, tylko SSB
Odpisz
24 czerwca 2015, 15:04
dlatego najpierw sie trzeba pytać tatuażysty czy jest kibicem jeśli chce sie herb klubu wytatuować XDD
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2013, 17:38
Bidak, oj bidak.
Odpisz
15 czerwca 2012, 17:45
4/5 PS: legia najlepsza!
Odpisz
15 czerwca 2012, 17:41
tyle czytania i nawt nie smieszne
Odpisz
5 listopada 2009, 15:02
czytałem w gazecie
Odpisz
31 sierpnia 2009, 20:47
hehe xDDDD
Odpisz
15 lipca 2009, 15:23
omg, no to pewnie kiepsko ma...
szczerze mówiąc, nie znam się na
lidze polskiej... gram w siatkę;)
lubię nawet nożną czasem pooglądać,
ale tylko zagraniczne występy
Odpisz
11 lipca 2009, 17:31
jak to pokaze to bedzie mial zdrowo przewalone!!!
Odpisz
7 lipca 2009, 12:20
No to co, że jest z gazety.. nie jest to prawda..
Odpisz
6 lipca 2009, 18:02
To jest autentyk z gazety "Takie jest życie"
Odpisz
6 lipca 2009, 15:18
OMG, naprawde w to wierzycie? Przecież wiadomo, że to nie jest prawda..
Odpisz
6 lipca 2009, 14:46
ja kibicuję drużynie o nazwie Szambowóz Koziedupki i jestem z tego dum(/p)ny !
Odpisz
5 lipca 2009, 18:33
fajne
Odpisz
5 lipca 2009, 18:17
Peszek i tak LECH jest najlepszy
Odpisz