Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ProMoruxBax

5 maja 2019, 14:33

To je nic w porównaniu do dzisiejszych
memow

Avatar MajaNocnaFuria

26 lipca 2016, 18:43

Co ja chlebuję...

Avatar NightShadePL

3 lutego 2016, 23:13

Avatar MajaNocnaFuria

26 lipca 2016, 18:42

Avatar KuleczkaJuleczka

22 lutego 2016, 20:58

what is that?! XD

Avatar Fina258

22 lutego 2016, 23:06

Avatar KuleczkaJuleczka

26 lutego 2016, 16:56

@Fina258: no wiesz co dobrze wiedzieć

Avatar FreezyPop

3 lutego 2016, 15:00

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar kubczakof

23 lutego 2016, 10:55

@FreezyPop: ja wole dęby i brzozy

Avatar sylveonka

24 lutego 2016, 00:04

@kubczakof: A ja sosny :D

Avatar KAJZERKA

Edytowano - 3 lutego 2016, 14:36

Mnie tam się podoba.

Avatar urkiso123

3 lutego 2016, 17:18

@KAJZERKA: tylko wiedz że on do niego te liny przywiercił

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2016, 23:08

@urkiso123: jak się dobrze przyjrzysz to zauważysz że ten pies jest położony na desce

Avatar urkiso123

23 lutego 2016, 20:52

po 1 h to zauwarzyłem

Avatar TheVellox46

23 lutego 2016, 17:45

jakim cudem to się dostało na główną?

Avatar Dexterek

23 lutego 2016, 10:56

Cholera też nie wiem jak to skomentować, nawet nie wiem jak to ocenić...

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2016, 00:39

Czekam, aż ktoś wrzuci głupszego

Avatar Obi_Wan_Kenobi

Edytowano - 23 lutego 2016, 07:04

teraz w głowie każdego jejowicza "Challenge Accepted"

Avatar BillCyferka

22 lutego 2016, 22:41

0\19 - 😜 nie polecam

Avatar nimo2001

22 lutego 2016, 22:33

W restauracji pod Wisłą (chodzi o miasto) jest identyczna huśtawka...

Avatar link111

22 lutego 2016, 20:54

Avatar YFYDB

22 lutego 2016, 21:41

@link111: Nic, bo to głupi gif :(
A tak na serio to po 2h jest eksplozja.

Avatar
foxythepirate12

22 lutego 2016, 22:02

@YFYDB: ty oglądałeś to 2 godziny?

Avatar YFYDB

22 lutego 2016, 22:11

Nowy?
1. Jestem kobietą.
2. Tak się mówi, że po w ch*j czasu jest coś tam ciekawego.

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2016, 20:48

Po ok. pięciu minutach jest jumpscare.

Avatar Kitten765

22 lutego 2016, 21:11

seriowyly? 0.0

Avatar messi16

22 lutego 2016, 21:22

Avatar TheMiecina

22 lutego 2016, 21:08

0/11
nie polecam

Avatar ALKATRAZ

22 lutego 2016, 20:47

nie ma lepszych obrazków?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

A jednak zrobili to w ten sposób

Totalnie

Niegrzeczny Oskarek

To będzie bolało

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka