Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kawtkawt

4 lutego 2016, 21:11

Chociaż, niektórzy są mili <3

Avatar matimi3

15 lutego 2016, 16:43

@kawtkawt: Aj tam, Na co komu dieta.

Avatar kawtkawt

15 lutego 2016, 16:50

@matimi3: Zdrowie, ładny wygląd, możliwość ubierania się w zwykłych sklepach...

Avatar matimi3

15 lutego 2016, 16:56

@kawtkawt: Dieta nie oznacza zdrowia, mało kto ma dobrze zbilansowaną dietę, a co do wyglądu to nie trzeba być szczupłą osobą co by dobrze wyglądać, jak dla mnie to najważniejsze by czuć się samemu dobrze.

Avatar kawtkawt

15 lutego 2016, 18:24

@matimi3: I w tym też pomaga dieta, i tak na marginesie pewnie też nie chciałbyś żony co wygląda ja beczka v;

Avatar matimi3

15 lutego 2016, 18:26

@kawtkawt: Oczywiście że mam swoje upodobania do wyglądu, ale jeśli pokochałbym ją za charakter? Dowiedziałem się niestety co miłość robi z człowiekiem, przełamuje wszelakie granice.

Avatar yahikito

4 lutego 2016, 12:32

Walić dietę!

Avatar matimi3

15 lutego 2016, 16:44

@yahikito: A po co to komu. Ważne by się dobrze czuć :v

Avatar Lady_Deadpool

4 lutego 2016, 18:45

Walić dietę. Wpiernicz pączka.

Avatar lol30pl

4 lutego 2016, 12:38

I tak nie mogę przytyć, cokolwiek jem to i tak nie tyję...

Avatar Julciaak

Edytowano - 4 lutego 2016, 13:40

@lol30pl: pjona ;-;

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2016, 17:21

@lol30pl: Pioneczka :p

Avatar Kaggro

4 lutego 2016, 12:19

Nie lubię pączków
\___/

Avatar kobraj11

4 lutego 2016, 12:35

@Kaggro: jo tyż

Avatar Zwyczajny_ziomek_z_Jeja

4 lutego 2016, 17:11

@Kaggro: Ja też.

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2016, 12:01

jestem na diecie lekkostrawnej :((

Avatar YFYDB

4 lutego 2016, 16:42

Współczuję. Co się stało?

Avatar ALKATRAZ

4 lutego 2016, 14:13

jak to dobrze, że nie jestem kobietą

Avatar Piotro165

4 lutego 2016, 16:07

@ALKATRAZ: nie jestem pewien

Avatar Dexterek

4 lutego 2016, 14:24

Albo najlepiej wku*wiajcie co popadnie i niech pójdzie w cycki :)

Avatar U1bator

4 lutego 2016, 12:23

Pamiętajcie jak zjecie pączka nic się nie stanie.... Co najwyżej wam dupa urośnie.

Avatar kasza_w_sprayu

4 lutego 2016, 12:29

@U1bator: Pamiętajmy, że trzeba mieć czym oddychać i na czym siedzieć...

Avatar Liljon

4 lutego 2016, 12:28

Ja będę miała tłustą sobotę, bo wczoraj się czymś strułam/zjadłam coś nieświeżego i dziś nic nie zjem słodkiego bo się bardziej rozchoruje :(

Avatar polandball1

4 lutego 2016, 12:01

Życzenia od Bożydara.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Północne Węgry

Młodzi gniewni

Nieuczciwa ocena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka