Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2016, 14:12
ja tak serio mam
Odpisz
11 września 2016, 14:12
@BLAZIKEN: mistrz painta
Odpisz
11 września 2016, 15:05
wiem nie jestem mistrzem painta
Odpisz
4 lutego 2016, 20:54
Ten uczuć kiedy przypominasz sobie przed spaniem i nie możesz zasnąć.
Odpisz
2 marca 2016, 15:26
@bielowata: Chyba tylko tobie brak idiotycznej pracy domowej przeszkadza w zaśnięciu.
Odpisz
2 marca 2016, 19:17
@TheHunterMikiPL: No ja ogólnie się bardzo stresuje głupimi rzeczami.. niestety po babci odziedziczyłam coś takiego.
Odpisz
11 września 2016, 14:13
@bielowata: pjona
Odpisz
11 września 2016, 14:11
ja mam tak: najpierw przy odrabianiu i wtedy zapominam, potem przed snem, w nocy zapominam ide do szkoły odrabiam na przerwie bo wtedy sobie przypominam rekord-12 zadań i list z min. 10 zdaniami w 5 minut.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 23:00
Na lekcji.
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2016, 17:51
Ja prawie nigdy nie robie prac domowych ze wzgledu na to , ze nie chce mi sie marnowac pol dnia na jakies bzdury , ktore i tak mi w zyciu sie nie przydadzą , natomiast kontynuuje swoje hobby . Mam srednia 4.5 wiec jest dobrze.
Odpisz
2 marca 2016, 15:25
@JPsoldier: Podobne mam poglądy. Jednak twój nick sprawia wrażenie, że jesteś gimbusem. A jak ci się udaje mieć taką średnią bez odrabiania prac domowych??
Odpisz
2 marca 2016, 15:53
@TheHunterMikiPL: 1.Jestem gimbusem.
2.Jestem inteligetny
Odpisz
2 marca 2016, 15:57
@JPsoldier: Kłamiesz pieprzony trollu. Gimbusy nie są inteligentne. Za nieodrabiane prac domowych miałbyś fhuj jedynek i nawet szóstki by nie dały ci średniej 4.5
Odpisz
2 marca 2016, 18:05
@TheHunterMikiPL: Tak , tylko jak sie dostaje same 4/5 z testow i kartkowek oraz siedzi sie w pierwszej ławce od sciany to raczej nauczyciele skupiają sie na tych slabych, co zwykle siedzą na koncu. A jak to jest praca domowa , z ktorej nauczycielka wypyta poł klasy to zglosze nieprzygotowanie i tyle :O. Trzeba w zyciu byc bardziej sprytny niz madry :::::))))))
Odpisz
2 marca 2016, 18:29
@JPsoldier: Zgłosisz dopiero, jak pół klasy przepyta?? ... To by ci się nie udało
Odpisz
2 marca 2016, 19:18
@TheHunterMikiPL: Nieee ? na poczatku lekcji. Wiem bo ona ostrzega
Odpisz
26 lutego 2016, 13:00
Moja koleżanka zrobiła nie tą pracę
Odpisz
26 lutego 2016, 12:26
jejowicze ma ktoś zadanie do odpisania?
Odpisz
26 lutego 2016, 12:36
@adam12333: która klasa
Odpisz
26 lutego 2016, 12:06
Wtedy gdy kolega pyta się "Ej, masz zadanie do odpisania?".
Odpisz
4 lutego 2016, 21:42
Ja w ogóle nie wiem nigdy co mam zadane.
Odpisz
4 lutego 2016, 21:30
Mam przypomnieć sobie że nie odrobiłem zadania domowego podczas kiedy je robię?
Odpisz
4 lutego 2016, 21:25
ty ... musiałeś mi przypomnieć.... -_-
Odpisz
4 lutego 2016, 20:02
Kiedy nauczyciel mówi: "A teraz sprawdzimy pracę domową".
Odpisz
4 lutego 2016, 19:55
Ja jak wstanę. ;v
Odpisz