Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

14 lutego 2020, 14:18

Fajnie to zrobiła.

Avatar MagicMadzik

29 lutego 2016, 20:57

Ja z moją kumpelą zawsze używamy Mocy...

Avatar JednostkaAspoleczna

25 września 2016, 17:33

@MagicMadzik: #SyndromGimbusa

Avatar wiedzma102

21 lutego 2016, 17:03

Co to za Anime?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar UchihaSasuke_

21 lutego 2016, 22:22

@RecOr: Po kilku tytułach się przyzwyczaja

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2016, 12:43

@RecOr: Doświadczenie x'DD Wiem, że tytuły są dobijające.. Jakoś twórcy uwielbiają nadawać "imiona" całymi zdaniami, trochu upierdliwe, ale do zniesienia.

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2016, 14:13

Syndrom gimbusa <3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar KitoriSa

21 lutego 2016, 21:27

@kasjan132pl: Aaa, faktycznie sporo literówek. Dziękuję za upomnienie, i przepraszam za te błędy i niezrozumienie twojego komentarza. Przynajmniej jak ktoś nie zrozumiał co to za choroba to mu pomogłam :)

Avatar kasjan132pl

21 lutego 2016, 22:18

@KitoriSa: :)

Avatar Goryl398

21 lutego 2016, 20:03

ja zawsze kiedy autobus wjezdza do zatoczki, dotykam go i "zatrzymuje"

Avatar Reinata_

21 lutego 2016, 18:49

,,Haters gonna hate"

Avatar pysiowatosc

21 lutego 2016, 18:29

Rozje***o mnie XD

Avatar Klakierowata

21 lutego 2016, 17:02

Ja zawsze mówię "Sezamie, otwórz się!"

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2016, 14:58

Aż Yoda z StarWars jest zaskoczony

Avatar Ewusia11

21 lutego 2016, 14:52

jakie to anime bo gdzieś już to widziałam

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2016, 15:43

@Ewusia11: O syndromie gimbusa. Zaczynało się na literę C, z tego co pamiętam. Ewusio :D

Avatar Juubi

21 lutego 2016, 15:52

@Ewusia11: Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Avatar Ewusia11

21 lutego 2016, 17:01

Ale z ciebie śmieszyk :D

Avatar Ewusia11

21 lutego 2016, 17:02

@Juubi: Dzieki

Avatar Gurdzio56

21 lutego 2016, 14:34

"Darek, otwórz."

Avatar Obi_Wan_Kenobi

21 lutego 2016, 14:28

Jestem Jedi. To dla mnie normalne

Avatar KierowcaLatarki

21 lutego 2016, 14:21

zboku nie piło.

Avatar pan_hejter

5 lutego 2016, 20:05

Uprzedzam pytanie to bocu no pico

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Quest123

7 lutego 2016, 19:40

@konbed: ykhm mikasa na siłę karmiąca erena ykhm

Avatar konbed

7 lutego 2016, 21:39

@Quest123: kurna racja ;_;

Avatar login00

6 lutego 2016, 11:32

Uffff już myślałem, że tylko ja uśmiecham się do przypadkowych ludzi i tak chodzę. :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Rel

To będzie bolało

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka