Zuchu - i już wiesz, że nie chciałbyś mieć ich wszystkich
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Zapraszamy
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2017, 18:49
zuchu tylko ty jesteś zuchem!
Odpisz
26 lutego 2016, 10:55
Ja już od 8 roku życia nie chcę mieć ich wszystkich.
Odpisz
12 marca 2016, 16:26
@Dexterek: a ja nie chce widzieć ciebie
Odpisz
26 lutego 2016, 21:12
jakie znacie rodzaje anime bo dopiero zaczynam z anime
piszcie też o co w nich chodzi ok?
Odpisz
27 lutego 2016, 14:14
@daglasio: Tak bardzo na temat...
Odpisz
27 lutego 2016, 18:53
@Hatapon: aj noł
Odpisz
27 lutego 2016, 14:24
Jak dla mnie wygląda całkiem fajnie.
Ps. Jego ewolucja wyglądała by pewnie tak:
Odpisz
26 lutego 2016, 15:08
Taki Dzikopysk trochę. Pozdro dla kumatych ~
Odpisz
26 lutego 2016, 17:54
to nie przypomina dzikopyska ;-;
Odpisz
26 lutego 2016, 18:22
Nie no trochę przypomina bo nie ma oczu i taki wyraz pyska
Odpisz
26 lutego 2016, 18:26
ale tylko tym
Odpisz
26 lutego 2016, 19:12
A twój stitch nie przypomina starej hieny xD
Odpisz
26 lutego 2016, 19:13
co się mojego sticha czepiasz ?
Odpisz
26 lutego 2016, 19:28
wyglonda pedalsko
Odpisz
26 lutego 2016, 19:36
nie będziesz mi Sticha obrażał profanie
Odpisz
25 lutego 2016, 21:19
Przypomina sticza
Odpisz
26 lutego 2016, 07:35
@Fukomat: Stich'a* No może tak gdyby nie ta twarz...
Odpisz
26 lutego 2016, 17:54
@Fukomat: zaprzeczam.
Odpisz
26 lutego 2016, 17:53
Tego to bym akurat chciał
Odpisz
26 lutego 2016, 15:25
Odchodzę....
trolololo
Odpisz
26 lutego 2016, 08:24
Jak się ta strona nazywa?
Odpisz
26 lutego 2016, 11:40
@All_hail_Lelouch: Pokemon Fusion.
Odpisz
26 lutego 2016, 10:55
Istnieje w ogóle taki program komputerowy?
Odpisz
26 lutego 2016, 11:39
@Plazmonator: Jest taka strona Pokemon Fusion.
Odpisz
26 lutego 2016, 09:14
Kto ogląda dzisiaj Pokemon Direct?
Odpisz
26 lutego 2016, 06:54
ciekawe, co powstanie po połączeniu pikachu z pikachu...
Odpisz
26 lutego 2016, 09:05
@HeadHunter: sikaczu
Odpisz
25 lutego 2016, 21:32
Jakby tak Zubat był wampirem i mógł przemieniać ugryzieniem każdego pokemona w taki sposób, to byłby bajer.
Odpisz
26 lutego 2016, 08:25
@Broski: To wszystkie pokemony o niższym od niego levelu byłyby wampirami, bo w jaskiniach się od nich roi.
Odpisz
25 lutego 2016, 23:55
sweet :3
Odpisz
25 lutego 2016, 22:28
Nie wiem dlaczego, ale jest uroczy. c:
Odpisz