Może się wam odechce wreszcie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To będzie bolało
Phi!
Nieuczciwa ocena
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2016, 21:46
I teraz sam nie wejdziesz.
Odpisz
10 lutego 2016, 06:32
Hejka Doctorze
Odpisz
10 lutego 2016, 08:18
Da się złapać od dołu, tam nie ma ostrza.
Odpisz
10 lutego 2016, 16:09
@pekkielbasy: No hej.
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2016, 16:10
Fakt, nie pomyślałam o tym ;-;
Odpisz
14 maja 2017, 23:11
To ktoś inny też tak może.
Odpisz
14 maja 2017, 23:14
@TheHunterMikiPL: I?
Odpisz
14 maja 2017, 23:15
I zniszczyłem Ci gildię w minecrafcie :D
Odpisz
14 maja 2017, 23:27
@TheHunterMikiPL:
Odpisz
14 maja 2017, 23:30
:DD
Odpisz
21 sierpnia 2017, 20:01
@TheHunterMikiPL: :DD
Odpisz
11 lutego 2016, 13:46
muszę to zamontować
Odpisz
10 lutego 2016, 16:37
Jest coś takiego jak zamek na klucz i ja używam tego, nie klamki-noża ale ja to dziwny jestem.
Odpisz
9 lutego 2016, 20:14
Albo jak wychodzą i nie zamykają drzwi
Odpisz
9 lutego 2016, 20:32
@Ametyst_: A co Ty tam z tymi gratami robisz? :P Myślałem, że dostałaś już opierdziel od Granat...
Odpisz
9 lutego 2016, 20:39
@Milord404: Wiesz, może i dostałam opierdziel, ale to wcale nie znaczy, że muszę przestać to robić, prawda? ;d
Odpisz
9 lutego 2016, 21:38
@Ametyst_: Co racja, to racja :P Niech Perła i Granat pilnują swojego nosa :3 Steven jeszcze ujdzie :D
Odpisz
10 lutego 2016, 11:29
@Ametyst_: perła zrobi porządki.
Odpisz
10 lutego 2016, 07:47
Odpisz
9 lutego 2016, 21:18
Skuteczniejsze byłoby podłączenie klamki pod prąd.
Odpisz
9 lutego 2016, 22:47
@Broski: Lub zamienienie klamki na mydło...mokre mydło *demoniczny śmiech*
Odpisz
9 lutego 2016, 22:15
"Może wam się odechce wreszcie" ... Wchodzić do pokoju kiedy wale konia. ( leny )
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2016, 22:09
I biegniesz ,i nagle tak się nabijasz na klamkę,to było by piękne :'D
Odpisz
10 lutego 2016, 07:45
@magdakxD: Bardzo piękne...
Odpisz
10 lutego 2016, 15:03
@LiliPlQ: Fajny avatar :D
Odpisz
10 lutego 2016, 15:06
@magdakxD: Nie bo twój (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 lutego 2016, 21:28
Kiedy remontujesz dom, ale naoglądałeś się za dużo Piły.
Odpisz
9 lutego 2016, 21:24
albo podpalić klamke, żeby była gorąca
Odpisz
9 lutego 2016, 20:04
Tak trudno założyć materiał na rękę..
Wełna = 50% ochrony
Skóra = 100,01% ochrony ;-;
Odpisz