Moje walentynki każdego roku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Powodzenia
Pilne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Młodzi gniewni
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2021, 14:16
No chyba OP B)
Odpisz
11 lutego 2016, 08:56
Zerwałem 3 dni przed walentynkami, bo szkoda mi pieniędzy ;_;
Odpisz
11 lutego 2016, 23:44
@The_Janusz: Twój nick idealnie cię opisuje, jeśli to prawda
Odpisz
4 stycznia 2018, 21:17
@The_Janusz: idź zerwij kwiatka z pola i po problemie ;p
Odpisz
18 stycznia 2018, 15:57
@Filipsss: Styczeń jest i to zerwanie miało miejsce 2 lata temu, ale dziękuję za poradę, może się da przeprosić
Odpisz
11 lutego 2016, 20:14
wyśle kolegom walentynke a w środku to xD
Odpisz
11 lutego 2016, 07:33
Ja nikogo naszczęście tez nie mam ^^
Odpisz
11 lutego 2016, 09:48
@Windows_10: masz kota
Odpisz
11 lutego 2016, 15:48
@UkradliMiNick: ale koty to zupełnie co innego
Odpisz
11 lutego 2016, 08:46
mam ręke i sporo internetu ;-;
Odpisz
11 lutego 2016, 13:00
@NorthKoreaBall: xD
Odpisz
11 lutego 2016, 09:37
Witaj w klubie
Odpisz
11 lutego 2016, 09:13
Ale jak wy wklejacie tu te obrazki?
Odpisz
28 marca 2017, 19:15
@Piokoxd1: Spróbuj klejem.
Odpisz
11 lutego 2016, 08:54
Kto kupuję Kartę wstępu do schronu Atomowego-Anty-Walentynkowego lub bilet?
Odpisz
11 lutego 2016, 09:18
@KacperUE: kupuje wstęp. *wyciąga portfel* Ile płacę?
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2016, 09:27
@JestemSzajbusZbfxD: bilet:
jednorazowy-3 zł
dwórazowy-4zł
godzinny-5zł
półdobowy-12,20zł
dobowy-15zł
(specialny)roczny-50 zł
Karta:
karta-co 3 lata trzeba dopłacać 150 zł aby jej nie stracić i nie stracić
dostępu do bunkra
Karta Towarzysza-za 50 zł na 10 lat
Karta Demokracji- 75 zł za rok i darmowę jedzenie!
Karta Półwieczna-500zł za 10 lat i Darmowe Jedzenie i wi-fi
Specialne:
Żeby je kupić trzeba mieć Kartę,dać 7,5 złoty i podpisać się na papierach
Odpisz
11 lutego 2016, 09:39
@KacperUE: Kupuje półweneczną *daje kartę, 7,5 zł i podpisuje się na karcie*
Odpisz
11 lutego 2016, 09:49
@JestemSzajbusZbfxD: okej...już niedługo będzie karta!
Odpisz
11 lutego 2016, 09:52
@KacperUE: Dobrze.
Odpisz
11 lutego 2016, 09:55
@JestemSzajbusZbfxD: już za niecałą godzinę
Odpisz
11 lutego 2016, 10:11
@JestemSzajbusZbfxD:
Odpisz
11 lutego 2016, 10:12
@KacperUE: Miało być za około godzinę ;-;
Odpisz
11 lutego 2016, 10:13
@JestemSzajbusZbfxD: Ale było Szybciej... a to jest twoja karta(To dopiero wersja pre-alfa)
Odpisz
11 lutego 2016, 10:15
@KacperUE: Ok
Odpisz
11 lutego 2016, 08:36
A po co to komu?
Odpisz
11 lutego 2016, 08:00
Ja nie uznaje walentynek :p
Odpisz
11 lutego 2016, 07:40
Jestem sam i mi to nie przeszkadza.
Odpisz
11 lutego 2016, 07:37
😩😢
Odpisz
11 lutego 2016, 07:03
ale uchodźcy znajdą walentynke
Odpisz
11 lutego 2016, 07:24
@ALKATRAZ: co ty bierzesz ? i daj tego trochę
Odpisz
11 lutego 2016, 07:22
I po co przypominasz?
Odpisz
11 lutego 2016, 07:21
Ja jestem zajęta w Walentynki
...
Idę na Deadpoola
Odpisz