Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niegrzeczny Oskarek
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Angielskie śmieszki
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2012, 15:04
hehe
Odpisz
21 sierpnia 2012, 15:11
Ta dziewczyna była córką strażnika z Białej Grani. Gracze Skyrim wiedzą o co chodzi ;)
Odpisz
22 sierpnia 2012, 15:49
Bardziej potomkiem :v
Odpisz
30 sierpnia 2012, 10:33
tia odrazu byla moze jeszcze dovahiinem co? xD
Odpisz
30 sierpnia 2012, 19:38
@kubens190: nieee, przecież Dovahkiin nie dostał strzałą w kolano, tylko strażnik dostał.
Ale jak wyjdzie Dawnguard, to dostanie bełtem w kolano :]
Odpisz
21 sierpnia 2012, 10:03
Smutne :{
nie idzie do ulu i dostaje 4/5
Odpisz
21 sierpnia 2012, 11:40
naprawdę myślisz,że to sie stało naprawdę?Naiwniak.
Odpisz
27 sierpnia 2012, 02:39
twoj wiek to liczba twojego iq skoro w to wierzysz
Odpisz
27 sierpnia 2012, 08:15
@pataraka: nie wierze w to -.-
Odpisz
29 kwietnia 2018, 10:31
@Sauron: Lol
Odpisz
21 sierpnia 2012, 17:18
heh
Odpisz
21 sierpnia 2012, 09:00
jaki noob zamiast w niedzwiedzia
Odpisz
21 sierpnia 2012, 11:28
Strzałem z Beretty jest małe prawdopodobienstwo, że zabijesz niedźwiedzia.
Odpisz
21 sierpnia 2012, 11:29
mój NAJMNIEJSZY to rpg i bazooka
Odpisz
21 sierpnia 2012, 14:00
No właśnie. Beretta to nie Mossemberg.;-)
Odpisz
21 sierpnia 2012, 15:40
noob? za dużo gier...
Odpisz
26 września 2013, 14:36
@LOLOYUK: ta w gta czy czymś innym?
Odpisz
21 sierpnia 2012, 11:47
Pedał jakiś :/
w dziewczynę?
Odpisz
21 sierpnia 2012, 11:12
Dobry ruch. Istniała możliwość nie wyeliminowania niedźwiedzia zbyt małym kalibrem broni więc lepiej postrzelić ją i uciec. Odruch bezwarunkowy przetrwania !
Odpisz
21 sierpnia 2012, 11:02
hamskie 4/5
Odpisz
21 sierpnia 2012, 10:52
Geniusz 5/5
Odpisz
21 sierpnia 2012, 10:07
Donveld... strzelił w nią, aby niedźwiedź mógł ją zaatakować a on uciec.
Odpisz
21 sierpnia 2012, 10:03
To jest bardziej żenujące zamiast śmieszne.
2/5
Odpisz
21 sierpnia 2012, 09:32
Dobre! 5
Odpisz
21 sierpnia 2012, 07:42
To się nazywa prawdziwa miłość xD 3/5
Odpisz
21 sierpnia 2012, 06:24
głupie -,-1/5
Odpisz