Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Północne Węgry
Nie po oczach
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 lutego 2016, 14:11
Disney chrzani najlepsze bajki. Roszpunka w oryginale jest dużo lepsza. Nie była tępą idiotką a jej włosy nie dawały nieśmiertelności, tylko były po prostu długie jak wieża wysoka.
\_________/
Odpisz
6 lutego 2016, 22:15
@YFYDB: Nie tylko bajki. Tajemnicę Mulan jej żołnierze odkryli po (chyba) 11 latach. Nie było żadnego smoka ani "przystojnego" generała.
Odpisz
6 lutego 2016, 22:19
@fankashehulk: Właśnie. Najlepiej unikać Disneya.
Odpisz
6 lutego 2016, 22:20
@YFYDB: Disney:
*obrazek "Kill it with FIREEEE*
Odpisz
11 lutego 2016, 21:46
@YFYDB: A siostry Kopciuszka obcieły sobie palce żeby się zmieścić w but :D
Odpisz
11 lutego 2016, 22:26
@Catastrophe: albo pięty😷
Odpisz
12 lutego 2016, 15:28
@Catastrophe: Właśnie.
Odpisz
12 lutego 2016, 17:38
@YFYDB: Pięty, palce jeden pies XP
Odpisz
13 lutego 2016, 16:19
@Catastrophe: Powinna być pokazana ich głupota. Oglądałam i tak jest tak:
Kopciuszek bierze ślub, a niby siostry tylko stoją wściekłe i nie spotkała je kara za głupotę i znęcanie się nad Kopciuszkiem.
Odpisz
13 lutego 2016, 20:16
@YFYDB: Prawdziwy morał bajki został skrócony :/ Ta oryginalna pokazuje też do czego może doprowadzić zazdrosć, a przecież to też ważne. Tak samo jak w Małej Syrence gdzie Syrenka zamieniła się w morską pianę po tym jak czarownica zabrała jej księcia. Można w ten sposób nauczyć dzieci że czasem nie wszystko wychodzi, ale nie! Disney woli przereklamowane happy endy -.-
Odpisz
13 lutego 2016, 22:58
@Catastrophe: Dlatego mi się podoba tylko wygląd postaci w Disneyu. Elsa i Anna są genialnie narysowane. Ale Roszpunka w mojej książce z bajkami lepiej wyglądała. Śliczna blondynka z włosami zawiązany w warkocz i czerwoną sukienką.
I to nie był taki złoty blond tylko trochę ciemniejszy.
Odpisz
12 lutego 2016, 10:21
byo z wulgaryzmem ,,własny ku***ski zamek''
Odpisz
11 lutego 2016, 23:48
Ona czuje we mnie piniondz?
Odpisz
11 lutego 2016, 13:07
morał Shreka? Możesz być brzydki gruby łysy i śmierdzieć ale zawsze możesz znaleść tą jedyną. Shrek is love.
Odpisz
11 lutego 2016, 13:20
@wizajn: Shrek is life.
Odpisz
6 lutego 2016, 18:21
było
Odpisz
6 lutego 2016, 14:08
Kiedy "Ku*wa" jest tak ważna, że musisz ją napisać wielką literą.
Odpisz
6 lutego 2016, 14:09
Ku*wy są ważne.
Odpisz
6 lutego 2016, 14:42
@Dead_Bload321: Do czego są ważne ?
Odpisz
6 lutego 2016, 14:56
@kumpalumpas: ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
6 lutego 2016, 14:11
To wyobraźcie sobie jakie branie musi mieć Putin. I te okrzyki pod oknem... ,,Władziu, hej Władziuuuu! Kicikicikici, Władziuuu!".
Odpisz