Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2016, 11:25

Nie miałam Cartoon Network ;__;
\_________/ <----Pudło hejtów

Avatar Mangle_the_FOX

10 grudnia 2016, 20:11

zależy kiedy

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2016, 22:29

@Mangle_the_FOX: Nigdy nie miałam i nie mam.

Avatar Mysz_Komputerowa

11 lutego 2016, 14:07

Zaraz, przypominam sobie, gdy kiedyś oglądałem Cartoon Network przestały lecieć kreskówki, ale za to jakieś filmy. Wtedy mój tata mi powiedział, że nie mogę tego oglądać, bo to dla dorosłych ;-;.

Avatar Myszkapl

11 lutego 2016, 15:54

@Mysz_Komputerowa: Pamiętam, że kiedyś do 21 godziny był Cartoon, a potem był TCN .

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2016, 16:21

@Myszkapl: No mnie to wku*wiało bo chcialem sobie pooglądać kreskówki, a tu jakieś filmy lecą.

Avatar CEzikMaj

11 lutego 2016, 23:00

@Myszkapl: Zależy jaki miało się sprzęt. Jak zwykły dekoder to kanały były dzielone. Jak miało się kablówkę to cn było 24H.

Avatar wampirra107

20 kwietnia 2016, 20:08

@Mysz_Komputerowa: ja wtedy weszlam na cn i nie było kreskówek więc przęłączyłąm

Avatar wampirra107

20 kwietnia 2016, 20:08

a więc to grali wtedy na cn...

Avatar NightmareStory

17 kwietnia 2016, 13:18

Rule 34? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar siemak

7 lutego 2016, 13:22

gdzie ja wtedy byłemD:

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2016, 15:12

@siemak: W jajach ojca.

Avatar CzerwonyShrek

11 lutego 2016, 15:28

Oficjalnie ju mejd maj dej

Avatar Yashire

11 lutego 2016, 15:07

Wtedy miałam 5 lat :/
Pewnie na podwórku wtedy byłam ;-;

Avatar kubczakof

11 lutego 2016, 11:54

ahh... przegapiłem... mogłem nastawić budzik

Avatar schito

7 lutego 2016, 15:16

Tak, piszcie o związkach seksualnych z Crunky czyli jakąś dziewczynką, która pewnie nawet 13 lat nie ma I pewnie jest brzydka, bo zamiast spotykać się ze znajomymi siedzi na jeja

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar schito

14 lutego 2016, 00:16

@predator13x: Cos nie trafiles, a poza tym jesli dla ciebie ocenianie czyjejs plci po profilowym jest dorosle to k

Avatar predator13x

14 lutego 2016, 13:37

@schito: Cóż, facet z różowym chińskim kartonem to dla mnie nie facet. :)

Avatar popek9001

6 lutego 2016, 20:47

Avatar Zygarde

7 lutego 2016, 07:44

@popek9001: Where?

Avatar Angel_Kubixarius

11 lutego 2016, 11:17

@Zygarde: *when ?

Avatar wera000xx

Edytowano - 6 lutego 2016, 21:59

ja raz widziałam (chyba 2012 roku) przerywnik z krótkimi filmikami o kreskówkach który trwał chyba 2-3 godziny wdety były stare kreskówki

Avatar KacperUE

6 lutego 2016, 21:19

Avatar KacperUE

6 lutego 2016, 21:17

Bóg jest dla mnie dobry...Bo jestem polakiem który mieszka w Polsce

Avatar KacperUE

6 lutego 2016, 21:05

O Ku*wa!

Avatar
lolman533

6 lutego 2016, 19:56

K. .-.

Avatar wszyscyzginiemy

6 lutego 2016, 19:41

Nie pogardziłbym jak Niszczyciel Crunky.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2016, 00:00

@wojtekrozrabiaka: Ku*wa jeszcze tego mi tu brakowało

Avatar wojtekrozrabiaka

7 lutego 2016, 08:18

Hehehehe. *lenny*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jeszcze jak

Północne Węgry

Jakby trochę nie fair

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka