Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zygarde

7 lutego 2016, 13:11

Ale da się odłączyć od prądu, prawda?

Avatar Onix_Wodny

20 stycznia 2018, 15:34

@Zygarde: dadzą ci za to wycieczkę do obozu

Avatar WielkiSpod

13 sierpnia 2017, 19:02

Jak Orwellowski teleekran...

Avatar Iluvatar

1 marca 2016, 18:05

Czyżby w Korei Północnej nie widzieli co to młotek?

Avatar Choi_Seunghyun

6 lipca 2016, 22:16

@Iluvatar: Nie, nie wiedzą

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2017, 11:52

@Iluvatar: Gdyby ktoś rozwalił radio, to w jakiejś stacji zapaliłaby się lampa braku sygnału i do obozu

Avatar triad23

31 października 2016, 13:47

Zalatuje mi tu "rokiem 1984"

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2016, 00:23

Więc powiedzenie " Słucham cię jak zgaszonego radia" nie miałoby tam sensu?

Avatar Duch1

1 marca 2016, 16:36

Kiedyś mieliśmy takie radio, ale dziadek je utopił

Avatar Skrzypo

2 marca 2016, 07:22

@Duch1: Udusiło się?

Avatar Duch1

23 marca 2016, 01:38

@Skrzypo: Tak, niestety.

Avatar Skrzypo

23 marca 2016, 13:46

@Duch1: (*)

Avatar GameSquid

2 marca 2016, 16:12

No i takie radio bym postawił na kominku........

i rozje**ł młotem ...

Avatar MrStick

13 marca 2016, 10:57

@GameSquid: Weź pod uwagę, że dostałbyś się do obozu, a jakbyś miał dzieci i wnuków to oni też.

Avatar GameSquid

13 marca 2016, 15:24

@MrStick: no tak.. Korea jest poje**na...

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2016, 13:50

Ja im się dziwię, że jeszcze Koreańczycy nie strzelili sobie w łeb...A no tak za to pewnie też można iść do obozu...

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2016, 18:43

Nie, ale rodzina samobójcy idzie do obozu.

Avatar MrStick

13 marca 2016, 10:58

1. Nie mają czym.

2. Mają wyprane mózgi.

Avatar Frutti56

2 marca 2016, 13:45

na pewno nie w każdym domu. Korea jest na to za biedna tam ludzie umierają z głodu. Najwyżej jest jedno radio na blok mieszkalny

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2016, 18:29

Ponieważ Korea Północna to państwo totalitarne więc jego mieszkańcy nie mogą co się dzieje w innych krajach a muszą wiedzieć co się dzieję w swoim

Avatar blanki

1 marca 2016, 23:01

oni nawet nie wiedzą co się (tak naprawdę) u nich dzieje

Avatar Skrzypo

2 marca 2016, 07:20

Zgubiłeś jeden wyraz.

Avatar ponczeq

1 marca 2016, 18:54

za to jak nim je**iesz o ścianę to się wyłączy

Avatar Chewbacca

Edytowano - 1 marca 2016, 22:28

@ponczeq: To wtedy ty i cała twoja rodzina będziecie mieli zapewniona piękną wycieczkę do obozu

Avatar BOSS111

1 marca 2016, 20:16

można

Avatar Xaxaxa

1 marca 2016, 18:35

Ktoś czytał "1984"?

Avatar tu_2000

1 marca 2016, 18:28

Pie**olenie na antenie .

Avatar Lordu

Edytowano - 7 lutego 2016, 13:09

chwila chwila...... nie da się go po prostu odłączyć od prądu?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar NightFox

1 marca 2016, 16:44

@TheHunterMikiPL: Pewnie mają tam jakieś okazyjne naloty po mieszkaniach.

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2016, 18:28

@Reichtangle: perpetuum mobile ?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jakby trochę nie fair

Były nóżki, nie ma nóżek

Frustrujące

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka