Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2018, 16:49
I to jak powstał The Lost
Odpisz
22 lutego 2018, 15:54
O.O
Odpisz
25 marca 2016, 13:07
Smutne 😢
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2016, 20:34
@myszka_2004: to życie isaaca
Odpisz
24 kwietnia 2016, 11:45
isaac
Odpisz
27 marca 2016, 11:39
lol😞
Odpisz
20 marca 2016, 11:27
wow :-o
Odpisz
16 marca 2016, 19:48
dla mnie to nie było smutne tylko śmieszne nie wiem czemu 🙈
Odpisz
29 lutego 2016, 22:49
Smutne ;(
Odpisz
29 lutego 2016, 15:32
Piękna i wzruszająca...
Odpisz
29 lutego 2016, 10:12
o co chodzi?
Odpisz
28 lutego 2016, 18:11
Świetna teoria :o
Odpisz
27 lutego 2016, 23:54
isaac naj smutniejsza gra świata ;_;
Odpisz
28 lutego 2016, 18:03
@wiktor34: Ja tam zawsze kisłem...
ZALEŻY od perspektywy.
Odpisz
28 lutego 2016, 17:25
Magdalena zabiła się spadając do piwnicy xD
Odpisz
27 lutego 2016, 23:46
Czyli jak dostać główną za darmo.
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2016, 15:03
@Polska_z4smazka: "główna za darmo" to każdy ściągnięty obrazek z internetu a potem wrzucony na jeja, który wydostał się z poczekalni. bo nie było w nim żadnej twojej pracy
Odpisz
28 lutego 2016, 15:45
@seweryn111: W sumie racja.
Odpisz
28 lutego 2016, 13:59
De bindingu of ajsamu rebirfu
Odpisz