Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Predator_PL

2 kwietnia 2017, 13:22

Zakładając że druga będzie taka sama też margarita np no to tak (nie wiem jak się piszę XD)

Avatar Drago0328

19 lutego 2016, 14:26

Znalazłem ciekawy patent.
1. Weź ulubioną pizzę.
2. Powiedz kelnerowi, że jest ohydna. (Po spróbowaniu).
3. Ciesz się drugą pizzą.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (28)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (28)
Avatar Obi_Wan_Kenobi

20 lutego 2016, 21:43

@Drago0328: #przeznaczenie

Avatar VeryMary

31 marca 2016, 08:55

@Obi_Wan_Kenobi: Nie chcę się wcisnąć w dyskusję ale Maul żyje z mechanicznymi nogami.

Avatar
RhobarIII

19 lutego 2016, 11:31

Bo cierpię na niedobór pizzy i muszę jeść pizzę choćby była ciulowa bo inaczej umrę?

Avatar YFYDB

19 lutego 2016, 15:05

Lek na śmierć normalnie.

Avatar wilsonXcuddyXhouse

Edytowano - 19 lutego 2016, 14:32

bo kłamstwa to taka trudna rzecz

Avatar ziezie444

19 lutego 2016, 12:22

Żeby dostać trzecią.

Avatar J4Z0N

19 lutego 2016, 08:35

bo logika

Avatar Boberek00

19 lutego 2016, 08:12

dasz komuś kogo nie lubisz

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2016, 20:52

Tak na serio to był tylko mój chwyt marketingowy. Nikomu nie dałem drugiej pizzy za darmo

Avatar Obi_Wan_Kenobi

19 lutego 2016, 06:58

A nikt się nie skarżył?

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2016, 07:17

@Obi_Wan_Kenobi: Skarżył, ale zapewne zniknął bez wieści. Trzeba dbać o reputację!

Avatar ALKATRAZ

Edytowano - 19 lutego 2016, 07:05

pizza jest po prostu pyszna, kebab ciut lepszy, słyszałem, że człowiek jak przez 5 lat codziennie zajadałby się kebabami to by umarł na zawał

Avatar rafal603

19 lutego 2016, 10:50

@ALKATRAZ: o byś ty tak zmarł

Avatar Koniczynek

19 lutego 2016, 11:23

@rafal603: HOOOOOOOOOOO

Avatar tomek123321

7 lutego 2016, 21:04

Ty jej nie zamawiasz,ty ją dostajesz.Jest różnica

Avatar DDGKeu

7 lutego 2016, 20:40

Byś nigdy nie zamówił drugiej.
Ale w sumie dobry trik idę do nich zamawiam pizze mówię że była do dupy biorę drugą dla "kolegi" i zjadam ją w domu.

Avatar sylwon1234

7 lutego 2016, 20:48

@DDGKeu: Ale pierwszą musisz oddać, więc 1 - 1 + 1= 1...

Avatar DDGKeu

7 lutego 2016, 20:55

@sylwon1234: Ale zjem sobie kawałek więc jestem 1 i 1 kawałek do przodu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Fergus

Dobrze czasem się oderwać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Przypałowo

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka