Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Co za przypadek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Północne Węgry
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2018, 15:10
Gdzie mogę takie kupić?
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2016, 14:47
a ja nadal Lubie siedzieć w takiej bazie z poduszek i z kocow :-) *hejty lecoo* [________]
Odpisz
8 lutego 2016, 16:29
@Windows_10: Czemu hejty?
Odpisz
8 lutego 2016, 16:50
@RobsonPlay: bo uznają że jestem dziecinna ;-;
Odpisz
28 lutego 2016, 16:00
@Windows_10: nie wiem co można dziecinnego zobaczyć w windowsie 10
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2016, 16:23
@Windows_10: *pjona* też uwielbiam siedzieć w bazie z koców i poduszek!
[_____]
Odpisz
1 marca 2016, 11:49
@XxFINEZJAxX: pjona
Odpisz
9 marca 2016, 23:45
@Windows_10: ja jeszcze dokładam ostatnio krzesła dzięki czemu było to na tyle wysokie i szerokie że można tam było spokojnie usiąść z np.kompem. w ostatniej bazie miałam też stoliczek z pudełka pod jedzenie mini nakeslik (szafka nocna) wiatrak (było lato a ta budowla cała w kocach) a nawet poduszka do spania, normalnie tam spałam przez dwie noce z normalną kołdrą na dmuchanym materacu który włożyłam do środka :D
a twoja najlepsza baza?
Odpisz
10 marca 2016, 17:51
@XxFINEZJAxX: z kuzynem
Krzesła
Koce
Poduchy
i zabawa :-D
Odpisz
11 marca 2016, 16:55
@Windows_10: :)
Odpisz
14 marca 2016, 16:28
@XxFINEZJAxX: i jeszcze jak jest kuzynka to wojna XD
Odpisz
15 marca 2016, 17:58
@Windows_10: w mojej twiedzy panuje wieczny spokój... chyba że na chatę wpie**oli Guzik :D
Odpisz
15 marca 2016, 18:50
@XxFINEZJAxX: XD
Odpisz
28 lutego 2016, 22:25
Wszyscy Się Łączmy!
Odpisz
28 lutego 2016, 21:49
ale zaczepiste
Odpisz
28 lutego 2016, 18:00
BAZAAAAA!! Ja kiedys zrobilem z kolegami z krzakow gałęzi itp.
Odpisz
8 lutego 2016, 18:17
Shut up and take my money!
Odpisz
8 lutego 2016, 15:50
Gdybym to miała w dzieciństwie nie musiałabym się tyle denerwować, że nie mam wystarczającej liczby poduszek >.< Ale i tak koco-poduszkowa lepsza, jeżeli zrobiona samodzielnie ;D
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2016, 15:51
i że spinacze nie trzymają
Odpisz