Gaben - nasz pan i władca
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2016, 22:00
Jak na ironię największe wieszaki i szczypiory zapierniczaja a miesniaki nic nie robią ;-;
Odpisz
17 marca 2016, 21:44
@Lacoste: On jest tak pokazany, bo kiedyś był kult pokazywania faraonów w dobrym świetle, czyli napakowani ultra super hiper mistrzowie życia. #DosyćSpóźnionyKomentarz
Odpisz
18 marca 2016, 11:41
@JaNuSZeq: Aaaa,dzięki za info :).
Odpisz
18 lipca 2018, 00:19
@Lacoste: nie ma za co :P
Odpisz
8 lutego 2016, 20:21
Wielka powódź, przed którą ratował się Noe, to VACacje?
Odpisz
9 lutego 2016, 10:09
Raczej fani Gamebanana i sv_pure 1 na wszystkich Serwerach Valve (których jest dużo)
Odpisz
10 lutego 2016, 21:58
@FreezyPop: co robiło SV pure bo niemapiętam
Odpisz
10 lutego 2016, 22:20
@legend77: działały mody
Odpisz
11 lutego 2016, 09:52
@legend77: sv_pure 1 :
Wszystkie poza-steam'owe dodatki są automatycznie wyłączane w Serverach Valve.
(Powoduje dużo glitch'y graficznych i dźwiękowych, bo zamiast władować normalne tekstury, to daje zamiast tego nic, niewidzialne modele postaci i broni to zło, a zepsute Custom-Sound'y i Animacje to brutalny gwałt ;-;)
Jedyne co akceptuje to :
Custom'owe HUD'y, Hitsound'y, i Spray'e.
Odpisz
11 lutego 2016, 13:59
@FreezyPop: Zostaniesz
Odpisz
11 lutego 2016, 00:41
Jeżeli Gabe żądzi światem, to...
.
.
.
.
Nie będzie 3 W.Ś.!
Odpisz
11 lutego 2016, 09:51
@Gal_Anonim: będzie 1 wojna steamowa ;-;
2 największe grupy na steam będą walczyły i podbijały mniejsze
Odpisz
10 lutego 2016, 21:33
czemu Bóg wygląda jak Gaben
Odpisz
10 lutego 2016, 22:41
@lucky20: bo to gaben
Odpisz
11 lutego 2016, 17:05
@MasterlukasxD: aha
Odpisz
10 lutego 2016, 22:21
o co chodzi z przed ostatnim?
Odpisz
10 lutego 2016, 21:58
wow, gdyby tak uczyli w szkole
Odpisz
10 lutego 2016, 21:11
A cała technologia itd to z item shop
Odpisz
10 lutego 2016, 19:49
Ciekawe kiedy AdminBóg usunie tą grę
Odpisz
10 lutego 2016, 19:25
też bym chciał nago latać
Odpisz
10 lutego 2016, 20:04
@ALKATRAZ: ...
Odpisz
10 lutego 2016, 21:10
@ALKATRAZ: Nikt ci nie zabrania.
Odpisz
10 lutego 2016, 21:13
@ALKATRAZ: Zapomnij o spadochronie.
Odpisz
8 lutego 2016, 19:08
Ostatni update z płaceniem był zbędny.
Odpisz
8 lutego 2016, 19:04
Sprytnie zrobione.Ale Half-Life 3 dalej nie stworzył.
Odpisz