Wiesz, że bitewniak będzie srogi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2016, 15:03
Co to za planszówka?
Odpisz
9 lutego 2016, 15:55
@wszyscyzginiemy: Mnie sie pytasz? Tez cgce wiedzieć
Odpisz
11 lutego 2016, 17:51
@Sebzer: On nie napisał, że pyta się ciebie .-.
Odpisz
11 lutego 2016, 19:34
@GetRekt_MLG: Też chce wiedzieć
Odpisz
13 kwietnia 2018, 15:01
@Sebzer: no to masz problem
Odpisz
14 kwietnia 2018, 17:38
@tobiaszg21: wasza mentalność i poczucie humoru jest tak niskie, że już chyba chodnik w Niemczech jest wyżej..
Odpisz
14 lutego 2016, 20:03
wooooo hoo
Odpisz
10 lutego 2016, 14:20
mgła wojny, wyślij wojska aby ją odkryć
Odpisz
12 lutego 2016, 08:02
@bylejakbylegdzie: Night Stalker w nocy ze Scepterem, hehe.
.
.
.
.
Bądź KOTL ze Scepterem (LOL KOTLET Y SCEPTER BUY WARDS NOOB)
Odpisz
11 lutego 2016, 23:14
według imgur'a i Google jest to Lotr, ale nie wiem ile w tym prawdy
Odpisz
11 lutego 2016, 22:52
Hehe nikt nie wie co to za gra
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2016, 22:06
To chyba Ryzyko albo jakaś jego odmiana...
Odpisz
11 lutego 2016, 21:47
Po kształcie łuków i stylistyce mapy strzelam, że osadzona w Chinach, Japonii bądź Arabii. Ale co to za gra sam chciałbym wiedzieć
Odpisz
11 lutego 2016, 18:59
A ja myślałem ,że granie w szachy star wars jest epickie ;o
Odpisz
9 lutego 2016, 19:13
CO TO ZA PLANSZÓWKA?!
Odpisz
11 lutego 2016, 15:21
@coloman: Warcaby
Odpisz
11 lutego 2016, 15:47
@coloman: Monopoly.
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2016, 15:11
ja to mam ale miałem wtedy 4 lata i do tego czasu zgubiłem wszystkich żółtych ale są chociaż czerwoni i zieloni PS. nie pamiętam jak to się nazywa (zgubiłem pudełko i nawet jakbym wiedział to tego już raczej nie ma na rynku
Odpisz
11 lutego 2016, 15:21
Nazwa?
Odpisz
9 lutego 2016, 18:34
co za planszówka???
Odpisz
9 lutego 2016, 16:50
co to za dymel?
Odpisz
9 lutego 2016, 16:38
Na darmo nie grałem w Total War...
Odpisz