Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rollecoster0

Edytowano - 17 stycznia 2019, 23:42

samolot przymcowany do działka? a nie działko do samolotu?

Avatar tr_8r

21 lutego 2016, 20:04

a10 warthog.. wracają wspomnienia z bf4 kiedy to każdy czołg klękał przed nim

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Predator_PL

28 marca 2017, 19:25

@tr_8r: nie warthog... po prostu A-10
warthog to nazwa wymyślona przez żołnierzy

Avatar mante

28 marca 2017, 19:57

Avatar Predator_PL

Edytowano - 28 marca 2017, 19:26

dobry samolot ale F-22 i tak lepszy :D

Avatar kuba213xd

21 lutego 2016, 23:32

W sumie w przypadku jaskółki messerschmitt me 262 a-1a/u4 jest podobnie tylko kaliber większy o aż 20mm :) i przy tym o ile ładniejszy od nowego Thunderbolt'a xD za moich czasów Thunderbolt'y były tłokowcami :)

Avatar maskatrone

21 lutego 2016, 23:54

@kuba213xd: Zanim weszła aktualizacja do World of warplanes?

Avatar kuba213xd

22 lutego 2016, 00:15

@maskatrone: Nie gram w nic od Wargaming :p Raczej War Thunder od Gajin'a :)

Avatar KrzysztofGonciarz

22 lutego 2016, 00:33

@kuba213xd: Zauważ, że jakiś samolot z drugiej wojny światowej nie ma ŻADNYCH szans z wyprzedzającym go o 50lat myśliwcem szturmowym.
A-10 wyprzedza ten samolot z IIWW (piszę z apki wiec nie napiszę modelu który ty podałeś) pod chyba każdym względem.

Avatar kosodrzewina111

21 lutego 2016, 20:45

Ten samolot strzela pojedyńczymi pociskami bo inaczej odrzut by zatrzymał go w miejscu. Zaś jeden pocisk spokojnie roz je*ie czołg

Avatar bylejakbylegdzie

21 lutego 2016, 23:02

@kosodrzewina111: krótkimi seriami, oraz działo tylko spowalnia bo siła odrzutu jest równa 1 silnikowi a ten samolot ma 2

Avatar FreezyPop

9 lutego 2016, 09:59

Oto Wingblade, bo jedno działko to za mało.
(Transformers wiedzą co dobre)

Avatar torasek

Edytowano - 21 lutego 2016, 22:37

@FreezyPop: A to nie jest repaint Cybertron Wing sabera? Chyba on byl podstawowa figurka.

Avatar torasek

21 lutego 2016, 22:43

@FreezyPop: Tak sprawdziłem. Wingblade był 2 lata po Wingsaberze.

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2016, 21:47

Takie działo jest baaardzo ciężkie, z magazynkiem (jest spory) waży około 1,5 do 2 ton

Avatar Sumer

21 lutego 2016, 21:36

Poznaj Sofię 747,wielkie latające obserwatorium.

Avatar Psychopata2

21 lutego 2016, 21:20

I tyle w temacie, w tym temacie.

Avatar ArturPL

21 lutego 2016, 20:59

GAU-8/A Avenger Kaliber 30 mm, najpierw umierasz potem słyszysz dźwięk ostrzału

Avatar Dark_Dante

21 lutego 2016, 20:18

A co z B-25G ?

Avatar KrzysztofGonciarz

22 lutego 2016, 00:36

@Dark_Dante: Padłby od pierwszego lepszego współczesnego myśliwca po kilku minutach.
Żeby nie było, że piszę coś całkowicie z dupy: Rakiety naprowadzane laserowo czy jak tam się nazywają.

Avatar avalon3440

8 lutego 2016, 21:54

AU/8A Avenger, kiedy zwykłe działko to za mało. Krótkie *buuuurp* i cie nie ma

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2016, 22:19

@avalon3440: Teoretycznie może działać jako silnik do ,,latania do tyłu". Czytałem, wywiad z pilotem tego cudeńka. Mówił, że podczas ostrzału samolot zwalnia.

Avatar bylejakbylegdzie

9 lutego 2016, 01:37

odrzut ma siłę 1 silnika tego samolotu
ten samolot ma 2 silniki

oraz te działo wcale nie jest najpotężniejsze po prostu efektywne wśród innych potworów

Avatar Fox__

9 lutego 2016, 16:31

Gdyby w takim A-10 by padł 1 silnik, a by strzelił, to samolot by "zahamował".

-Przerwij podejście, samolot na pasie!
-Spoko luz.
*wyłącza jeden silnik, schodzi nisko nad ziemię i puszcza ogień na sekundę*
*samolot pięknie spada na ziemię*

Avatar wszyscyzginiemy

8 lutego 2016, 20:54

Ale jeżeli to działko jest przymocowane do samolotu a rząd chce nas zmanipulować? /o\\

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar PijakMietek

8 lutego 2016, 21:04

@wszyscyzginiemy: Najpierw zaprojektowali działo,a później samolot który będzie w stanie je udźwignąć.

Avatar kobra10

21 lutego 2016, 23:10

@PijakMietek: A przy okazji nie będzie nim miotało. Działko umieszczone jest lekko z prawej (patrząc od przodu), a strzela lufa na 9 (ta po lewej), która jest dokładnie w jednej linii ze środkiem ciężkości. Gdyby było umieszczone z boku kadłuba jak w wielu nowoczesnych samolotach nie dało by się z niego strzelać.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ładne rzeczy

Fergus

Przypałowo

Pozdrawiam świetliki

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka