Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pilne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 17 stycznia 2019, 23:42
samolot przymcowany do działka? a nie działko do samolotu?
Odpisz
21 lutego 2016, 20:04
a10 warthog.. wracają wspomnienia z bf4 kiedy to każdy czołg klękał przed nim
Odpisz
22 lutego 2016, 00:40
@tr_8r: Mało kto w BF4 umie tym dobrze latać :V
Znam taki jeden czeski serwer na którym często gra koleś siedzący tylko w myśliwcach szturmowych, kończy ze statami około 60 zabić 3 zgony.
Jak chcesz mogę dać link jeśli grasz na pc :v
Odpisz
22 lutego 2016, 03:46
@KrzysztofGonciarz: Ja umiem latać całkiem dobrze w BF3 i BF4 samolotami. Beczki, uniki, zawracanie przy użyciu drzewa i itp. Gorzej z helikopterami.. nimi latać nie lubię i nie umiem.
Odpisz
22 lutego 2016, 22:11
@mante: Mi się dobrze gra tym i tym, ale lepiej mi idzie helikopterem.
Odpisz
28 lutego 2016, 15:21
@mante: Ja potrafię latać tylko śmigłowcami na padzie
Odpisz
28 marca 2017, 19:25
@tr_8r: nie warthog... po prostu A-10
warthog to nazwa wymyślona przez żołnierzy
Odpisz
28 marca 2017, 19:57
@Predator_PL: k
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2017, 19:26
dobry samolot ale F-22 i tak lepszy :D
Odpisz
21 lutego 2016, 23:32
W sumie w przypadku jaskółki messerschmitt me 262 a-1a/u4 jest podobnie tylko kaliber większy o aż 20mm :) i przy tym o ile ładniejszy od nowego Thunderbolt'a xD za moich czasów Thunderbolt'y były tłokowcami :)
Odpisz
21 lutego 2016, 23:54
@kuba213xd: Zanim weszła aktualizacja do World of warplanes?
Odpisz
22 lutego 2016, 00:15
@maskatrone: Nie gram w nic od Wargaming :p Raczej War Thunder od Gajin'a :)
Odpisz
22 lutego 2016, 00:33
@kuba213xd: Zauważ, że jakiś samolot z drugiej wojny światowej nie ma ŻADNYCH szans z wyprzedzającym go o 50lat myśliwcem szturmowym.
A-10 wyprzedza ten samolot z IIWW (piszę z apki wiec nie napiszę modelu który ty podałeś) pod chyba każdym względem.
Odpisz
21 lutego 2016, 20:45
Ten samolot strzela pojedyńczymi pociskami bo inaczej odrzut by zatrzymał go w miejscu. Zaś jeden pocisk spokojnie roz je*ie czołg
Odpisz
21 lutego 2016, 23:02
@kosodrzewina111: krótkimi seriami, oraz działo tylko spowalnia bo siła odrzutu jest równa 1 silnikowi a ten samolot ma 2
Odpisz
9 lutego 2016, 09:59
Oto Wingblade, bo jedno działko to za mało.
(Transformers wiedzą co dobre)
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2016, 22:37
@FreezyPop: A to nie jest repaint Cybertron Wing sabera? Chyba on byl podstawowa figurka.
Odpisz
21 lutego 2016, 22:43
@FreezyPop: Tak sprawdziłem. Wingblade był 2 lata po Wingsaberze.
Odpisz
21 lutego 2016, 21:47
Takie działo jest baaardzo ciężkie, z magazynkiem (jest spory) waży około 1,5 do 2 ton
Odpisz
21 lutego 2016, 21:36
Poznaj Sofię 747,wielkie latające obserwatorium.
Odpisz
21 lutego 2016, 21:20
I tyle w temacie, w tym temacie.
Odpisz
21 lutego 2016, 20:59
GAU-8/A Avenger Kaliber 30 mm, najpierw umierasz potem słyszysz dźwięk ostrzału
Odpisz
21 lutego 2016, 20:18
A co z B-25G ?
Odpisz
22 lutego 2016, 00:36
@Dark_Dante: Padłby od pierwszego lepszego współczesnego myśliwca po kilku minutach.
Żeby nie było, że piszę coś całkowicie z dupy: Rakiety naprowadzane laserowo czy jak tam się nazywają.
Odpisz
8 lutego 2016, 21:54
AU/8A Avenger, kiedy zwykłe działko to za mało. Krótkie *buuuurp* i cie nie ma
Odpisz
8 lutego 2016, 22:19
@avalon3440: Teoretycznie może działać jako silnik do ,,latania do tyłu". Czytałem, wywiad z pilotem tego cudeńka. Mówił, że podczas ostrzału samolot zwalnia.
Odpisz
9 lutego 2016, 01:37
odrzut ma siłę 1 silnika tego samolotu
ten samolot ma 2 silniki
oraz te działo wcale nie jest najpotężniejsze po prostu efektywne wśród innych potworów
Odpisz
9 lutego 2016, 16:31
Gdyby w takim A-10 by padł 1 silnik, a by strzelił, to samolot by "zahamował".
-Przerwij podejście, samolot na pasie!
-Spoko luz.
*wyłącza jeden silnik, schodzi nisko nad ziemię i puszcza ogień na sekundę*
*samolot pięknie spada na ziemię*
Odpisz
8 lutego 2016, 20:54
Ale jeżeli to działko jest przymocowane do samolotu a rząd chce nas zmanipulować? /o\\
Odpisz
8 lutego 2016, 20:59
@wszyscyzginiemy: Uwierz mi, w przypadku A-10 jest na odwrót.
Odpisz
8 lutego 2016, 21:00
@Fox__: a czemu?
Odpisz
8 lutego 2016, 21:01
@wszyscyzginiemy: Gdybyś tylko wiedział o czym jest obrazek...
Odpisz
8 lutego 2016, 21:01
@wszyscyzginiemy: bo to jest za**biście wielkie działko
Odpisz
8 lutego 2016, 21:04
@wszyscyzginiemy: Najpierw zaprojektowali działo,a później samolot który będzie w stanie je udźwignąć.
Odpisz
21 lutego 2016, 23:10
@PijakMietek: A przy okazji nie będzie nim miotało. Działko umieszczone jest lekko z prawej (patrząc od przodu), a strzela lufa na 9 (ta po lewej), która jest dokładnie w jednej linii ze środkiem ciężkości. Gdyby było umieszczone z boku kadłuba jak w wielu nowoczesnych samolotach nie dało by się z niego strzelać.
Odpisz