Dlaczego się złościsz? Spadaj!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
To się nie może nie udać
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2019, 18:49
Nie mam pojęcia kto to jest i o co chodzi
Odpisz
22 listopada 2019, 17:20
@pawlikok: young ben swolo i ren czy jakoś tak innymi słowy starwars
Odpisz
18 lutego 2016, 21:05
Prosto w moje serce ;-;
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2016, 15:05
Słodziutkie <3
Odpisz
12 lutego 2016, 12:03
Admin kradnie obrazki?
Odpisz
12 lutego 2016, 12:33
@Zygarde: two mam tasz kradnie i nic ci do tego
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2016, 13:57
@heheheerbatcistgnie: Wyjdź.
Napisałbym Ci poradnik, lecz wszyscy już go znają.
Odpisz
12 lutego 2016, 15:08
@Zygarde: Ja kiedyś dostałem bana bo napisałem żeby mi admin nie kradł obrazków.
Odpisz
12 lutego 2016, 16:44
Kiedyś napisałam, że obrazek Admina z niską średnią jest na głównej, a mój z wysoką w poczekalni. Powstała dyskusja, która została usunięta.
Odpisz
12 lutego 2016, 15:29
kylo skąd ty tu ?
Odpisz
12 lutego 2016, 12:56
Pewnie przez twarz :\/
Odpisz
12 lutego 2016, 12:48
Kylo ma jakieś kompleksy, chodzi zły bo urodził się z taką paskudą mordą, biedak...
Odpisz
12 lutego 2016, 23:42
@Dexterek: Tsa..
Odpisz
10 lutego 2016, 16:21
aha?
Odpisz
10 lutego 2016, 16:22
@mistrz_lamorozcow: aha ok
Odpisz
10 lutego 2016, 16:36
@TypowyPolak: k
Odpisz
10 lutego 2016, 17:47
Odpisz
10 lutego 2016, 16:03
Troche w uczucia (troszeczke)
Odpisz