Jak nazwać żydowskich trenerów Pokemon?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie znoszę kleszczy
Pozdrawiam świetliki
Były nóżki, nie ma nóżek
Co to takiego?
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2016, 12:58
Jude + Ash -> Judasz xD
Odpisz
19 maja 2017, 17:47
nie śmieszne
Odpisz
20 lutego 2018, 00:38
właśnie śmieszne w h*j
Odpisz
20 lutego 2018, 08:31
Odpisz
20 lutego 2018, 11:05
jestem dumny
Odpisz
8 września 2018, 22:49
a nie powinieneś.
Odpisz
18 grudnia 2018, 18:27
@Grzechoooo: powinien lol
Odpisz
18 grudnia 2018, 18:33
@adriano0510: nie powinien, bo to nie zasługuje na order. Jest zbyt marne. Zwłaszcza, że z całą pewnością stać go na więcej.
Odpisz
19 maja 2017, 17:46
@Konto usunięte: nie
Odpisz
27 lutego 2016, 12:06
Parówka
Odpisz
28 lutego 2016, 03:13
@agit3: nie wiedziałem
Odpisz
28 lutego 2016, 08:32
@miki322: teraz wiesz
Odpisz
27 lutego 2016, 14:09
Ash żydem ?
Odpisz
27 lutego 2016, 15:31
Ash znaczy popiół, reszty domyśl się sam.
Odpisz
19 maja 2017, 17:47
@MrStick: no chyba nie
Odpisz
27 lutego 2016, 13:35
Jebłem
Odpisz
27 lutego 2016, 12:38
co?
Odpisz
10 lutego 2016, 18:46
Ash = Popiół, proch.
Odpisz
10 lutego 2016, 19:17
@polandball1: W obecnej sytuacji brzmi to rasistowsko.
Odpisz
10 lutego 2016, 19:42
@YouVlog: O to chodzi.
Odpisz
10 lutego 2016, 20:45
@Szczyt_jeja: No shit, Sherlock.
Odpisz
10 lutego 2016, 21:04
@YouVlog: dlaczego rasistowsko?
Odpisz
27 lutego 2016, 12:22
Bo naziści kremowali Żydów (spalali zagazowanych wcześniej ludzi), z których potem został popiół, a naziści byli także rasistami, dlatego to brzmi rasistowsko.
Odpisz
27 lutego 2016, 12:20
Uwielbiam czarny humor xD
Odpisz
10 lutego 2016, 18:41
Simon mówi było.
Odpisz
10 lutego 2016, 18:42
@wszyscyzginiemy: *było*
Odpisz
10 lutego 2016, 18:43
Simon mówi pobaw się z niszczycielem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 lutego 2016, 18:46
@wszyscyzginiemy: Simon mówi Wszyscyzginiemy
Odpisz
10 lutego 2016, 18:47
*całe jeja wymarło oprócz wszyscyzginiemy*
-Czas pograć w Mark Of The Ninja.
Odpisz
27 lutego 2016, 12:10
@wszyscyzginiemy: *Nikt nie odpowiada bo nikt nie żyje*
Odpisz