Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2016, 01:08
Zdyszany Jarek
Odpisz
15 listopada 2016, 19:33
@Tymoslaw0: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 lutego 2016, 18:15
Ktos mi zrobil zdjecie rano! xD
Odpisz
26 lutego 2016, 18:16
@PadmePL: nie
Odpisz
26 lutego 2016, 18:21
@PadmePL: Niezbyt zabawne.
Odpisz
12 marca 2016, 08:08
@LifeToLife: chyba bylo skoro masz tyle lapek w dol
Odpisz
12 marca 2016, 08:49
@PadmePL: Strzałki w dół o niczym nie świadczą. Współczuję Ci, że przejmujesz się tylko negatywną opinią innych.
Odpisz
12 marca 2016, 08:57
@LifeToLife: tak tylko mowisz bo nikt cie nie lubi ;-;
Odpisz
12 marca 2016, 09:19
@PadmePL: Napewno. :) Zastanów się. Tylko strzałki w dół dajesz, więc ja też się tak pobawię. :))
Odpisz
12 marca 2016, 11:20
@LifeToLife: Ok ;)
Odpisz
12 marca 2016, 12:58
@PadmePL: Fajnie się bawię. :D
Odpisz
12 marca 2016, 19:18
@LifeToLife: xD
Odpisz
26 lutego 2016, 20:43
A nie czasem Zbyszkany Zjaran?
Odpisz
10 lutego 2016, 19:04
Chyba było.
Odpisz
26 lutego 2016, 19:43
@Mycha2001: Tak było... w poczekalni.
Odpisz
26 lutego 2016, 18:17
Hehehheh. Nie.
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2016, 19:03
Bło (raczej)
Odpisz
10 lutego 2016, 19:10
Błoto - to = bło ?
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2016, 19:11
Doookładnie. B(y)ło to.
Odpisz