Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ikony
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 października 2022, 20:51
No bo szyny były złe
Odpisz
10 stycznia 2018, 19:36
Ku*wa ktoś mógł zginąć a wy sie z tego śmiejecie
Odpisz
2 kwietnia 2024, 16:15
@Zwykly_uzytkownik_jeja: nie wiem co trzeba byłoby zrobić żeby zginąć jako pasażer a maszynista wystarczy żeby się mocno trzymał. To EU07 pewnie nie takie rzeczy przechodziło
Odpisz
27 lutego 2016, 16:34
już myślałem że spam się skończył
Odpisz
27 lutego 2016, 17:17
@tr_8r: powiedział tr-8r który był większym spamem
Odpisz
29 lutego 2016, 14:05
@mrofpower: na sw było stanowczo mniej hejtów niż na TO
Odpisz
28 lutego 2016, 11:52
Odpisz
27 lutego 2016, 14:29
kiedy srasz na pociąg i nagle jadą tory
Odpisz
27 lutego 2016, 16:59
zrób mema ze zjaranym zbyszkiem, dobre to jest :)
Odpisz
27 lutego 2016, 18:46
@xXkuba22Xx: kiedy jedziesz sraniem i nagle pociągują tory ;o
Odpisz
10 lutego 2016, 20:00
przepraszam bo nie jestem w temacie
czemu poczekalnie spamią jakimś sraniem na tory?
Odpisz
10 lutego 2016, 20:04
@wampirra107: Bo raz ktoś dodał obrazek "Kiedy srasz na tory i usłyszysz nadjeżdżający pociąg" i inni zaczęli dodawać obrazki typu "Kiedy nadjeżdżasz na pociąg i usłyszysz srające tory".
Odpisz
10 lutego 2016, 22:10
@TotalnyAnalfabeta: dobrze że poczekalnie spamią a nie głowną bo wtedy to był by koniec jeja
oby admini myśleli i nie dodali na głowna
Odpisz
27 lutego 2016, 14:44
@wampirra107: DODALI NA GŁÓWNĄ XDDD
Odpisz
27 lutego 2016, 14:51
@Wormman5: wiem...................................................
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2016, 19:27
Prawdziwe.
Zaraz każde tory będą zasrane.
Odpisz