Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar monitor77

11 lipca 2009, 11:08

było

Avatar krzysiulka10

11 lutego 2020, 18:35

@monitor77: To wy już w tych czasach wynaleźliście "było"?!

Avatar Litereallysheep1

22 sierpnia 2023, 13:17

@monitor77: yoooo jedno z pierwszych byo

Avatar Edziu01

17 lipca 2018, 18:51

o panie

Avatar rousered

29 maja 2019, 22:07

@Edziu01: to Ty na mnie spojrzałeś

Avatar Edziu01

29 maja 2019, 23:42

@rousered: 2009 zesłałeś

Avatar rousered

30 maja 2019, 07:58

@Edziu01: twoje usta,
Znów wyżekły martwy mem....

Avatar bkay89

11 lipca 2009, 04:52

nawet fajne.. 4/5

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2018, 16:53

@bkay89: odkop

Avatar Adam_Geniusz

17 lipca 2009, 16:29

Kajko!!! Jak jesteś nowy, to nie pisz, że było, a dowiedziałeś się tego od bardziej doświadczonych użytkowników!!! Ten kto widział ten obrazek jak go dodali to oni dopiero mają prawo dawać ''było''...
I jak coś, to ja jestem dłużej o rok od kajka.

Avatar kotekada4

15 listopada 2013, 08:58

@Adam_Geniusz: Ym... tak trudno włączyć opcję '' odpisz '' ?

Avatar
Konto usunięte

25 października 2013, 16:54

tak bardzo odkopać :*:*:*:*:*

Avatar amadi

22 grudnia 2010, 13:00

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaHA!

Avatar krzysiulka10

11 lutego 2020, 18:35

@amadi: No i jesteś z siebie dumny?!

Avatar kajko

14 lipca 2009, 18:09

Było a do tego dodał to zespół więc 1/5

Avatar Ogevon

13 lipca 2009, 15:46

było ale coś innego podobnego

Avatar miszcz

13 lipca 2009, 12:05

3/5 xd

Avatar k770_pl

12 lipca 2009, 23:38

Było! Co to jest? Za mało obrazków że jeszcze raz wstawiają?!

Avatar Pikson

12 lipca 2009, 13:15

3/5 xd

Avatar Zieloony

12 lipca 2009, 09:32

Owszem było ;]

Avatar mati90

11 lipca 2009, 23:30

tego nie było

Avatar xxkiniaxx

11 lipca 2009, 18:33

Hehe xDD.
4/5

Avatar ada_151

11 lipca 2009, 17:47

fajnee ;D 4/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie po oczach

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Rel

Szybki jak błyskawica

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka