Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Równi i równiejsi
Młodzi gniewni
Pozdrawiam świetliki
No to posłuchane
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2016, 07:13
Jaki to telefon
Odpisz
11 lutego 2016, 21:18
@UchihaSasuke_: Wspaniały. ;-;
Odpisz
12 lutego 2016, 12:02
@Mycha2001: To to wiem
Odpisz
26 grudnia 2019, 16:45
@UchihaSasuke_: Jakimś cudem przeglądając losowe znalazłem swój komentarz z 2016
Odpisz
4 września 2020, 17:42
@UchihaSasuke_: dużym
Odpisz
18 września 2019, 21:06
Tu by sie przydał mem "unlimited power"
Odpisz
2 lutego 2019, 22:47
Co to jest????
Odpisz
13 marca 2016, 19:44
" Po prostu Nokia"
Odpisz
19 lutego 2016, 17:47
ja nawet nie wiem ile mam Mah
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2016, 08:31
@rafal603: Raczej mAh. W zapisie duże i małe litery są bardzo ważne. Małe m oznacza mili, czyli 1/1000, a duże M oznacza mega, czyli 1000000.
Odpisz
20 lutego 2016, 11:40
no to mAh
Odpisz
19 lutego 2016, 17:43
Ja mam tylko 3300 mAh ;-;
Zgadujta.
Podpowiedź: Samsung i trudno się to sztaństwo otwiera xD
Odpisz
19 lutego 2016, 23:43
@Jakubek0703: a ja 1500
Odpisz
19 lutego 2016, 16:10
Pfy, Nokia 3310 i tak bije wszystkie telefonu na głowę. Bateria wytrzymywała tydzień a nie kilkanaście godzin!
Odpisz
19 lutego 2016, 16:15
@Dark_Dante: Mi trzyma z tydzień a nie mam Nokii 3310...
Odpisz
19 lutego 2016, 17:31
@Dark_Dante: ale to są baterie z nokii 3310...
Odpisz
19 lutego 2016, 19:34
@FeldmarschallvonBock: Ale sam telefon nowy :P
Odpisz
19 lutego 2016, 19:47
@Dark_Dante: Tu nie chodzi o baterie. Wtedy telefon służył głównie do dzwonienia i kilku innych aplikacji. A teraz? Fb, insta, internet, gry, aparat i w cholerę więcej często niepotrzebnych apek.
Odpisz
19 lutego 2016, 17:25
BL-4C, świetna bateria.
Odpisz
19 lutego 2016, 16:59
Weź to ładuj...
Odpisz
11 lutego 2016, 08:54
długość działania nokii jest duża, bo one nie były prądożerne, same baterie nie są zbyt mocne.
Odpisz
19 lutego 2016, 16:05
@dopefish: Zależy też od jakości baterii, rzeczywiście może mieć mniej niż jest napisane.
Odpisz
11 lutego 2016, 07:12
a ja mam 2600 ;_;
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2016, 10:03
@Windows_10: LG G4 lub G4c. Ewentualnie Leon.
Odpisz
11 lutego 2016, 13:58
@Windows_10: ja mam 2100
Odpisz
11 lutego 2016, 15:43
galaxy s5 xd
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2016, 00:46
@Windows_10: Ku*wa.
Odpisz
12 lutego 2016, 15:35
kolejna zagadka - tablet z 6000 mah (od szajsungeła)
Odpisz
12 lutego 2016, 16:57
@Windows_10: tab 3??
Odpisz
12 lutego 2016, 17:58
nope, 2 szanse pozostały
Odpisz
11 lutego 2016, 20:00
na 1 pisze 1000 mAh a reszta jest stara i pewne ma podobną moc a czyli ok. 5000 mAh a ja w telefonie mam 4600 z 1 bateria ...
Odpisz
11 lutego 2016, 13:37
Ja mam takie urządzenie do telefonu, że trzeba je podładować, gdy twój telefon będzie rozładowany, wystarczy, że podłączysz go do tego małego urządzenia.
Odpisz
11 lutego 2016, 15:00
@wojtekrozrabiaka: powerbank
Odpisz
11 lutego 2016, 11:59
nokia atom 3310 neo
Odpisz
11 lutego 2016, 08:51
It's over 9000!!
Odpisz