Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar UchihaSasuke_

11 lutego 2016, 07:13

Jaki to telefon

Avatar Mycha2001

11 lutego 2016, 21:18

@UchihaSasuke_: Wspaniały. ;-;

Avatar UchihaSasuke_

12 lutego 2016, 12:02

@Mycha2001: To to wiem

Avatar UchihaSasuke_

26 grudnia 2019, 16:45

@UchihaSasuke_: Jakimś cudem przeglądając losowe znalazłem swój komentarz z 2016

Avatar Ar7ur

4 września 2020, 17:42

@UchihaSasuke_: dużym

Avatar SzczypiorekYT

18 września 2019, 21:06

Tu by sie przydał mem "unlimited power"

Avatar Nokia_701

2 lutego 2019, 22:47

Co to jest????

Avatar biedronka5

13 marca 2016, 19:44

" Po prostu Nokia"

Avatar rafal603

19 lutego 2016, 17:47

ja nawet nie wiem ile mam Mah

Avatar
lee32147

Edytowano - 20 lutego 2016, 08:31

@rafal603: Raczej mAh. W zapisie duże i małe litery są bardzo ważne. Małe m oznacza mili, czyli 1/1000, a duże M oznacza mega, czyli 1000000.

Avatar rafal603

20 lutego 2016, 11:40

no to mAh

Avatar Jakubek0703

19 lutego 2016, 17:43

Ja mam tylko 3300 mAh ;-;
Zgadujta.
Podpowiedź: Samsung i trudno się to sztaństwo otwiera xD

Avatar BOSS111

19 lutego 2016, 23:43

@Jakubek0703: a ja 1500

Avatar Dark_Dante

19 lutego 2016, 16:10

Pfy, Nokia 3310 i tak bije wszystkie telefonu na głowę. Bateria wytrzymywała tydzień a nie kilkanaście godzin!

Avatar MrStick

19 lutego 2016, 16:15

@Dark_Dante: Mi trzyma z tydzień a nie mam Nokii 3310...

Avatar FeldmarschallvonBock

19 lutego 2016, 17:31

@Dark_Dante: ale to są baterie z nokii 3310...

Avatar Dark_Dante

19 lutego 2016, 19:34

@FeldmarschallvonBock: Ale sam telefon nowy :P

Avatar damian2500

19 lutego 2016, 19:47

@Dark_Dante: Tu nie chodzi o baterie. Wtedy telefon służył głównie do dzwonienia i kilku innych aplikacji. A teraz? Fb, insta, internet, gry, aparat i w cholerę więcej często niepotrzebnych apek.

Avatar Oxeyu

19 lutego 2016, 17:25

BL-4C, świetna bateria.

Avatar the_endrju

19 lutego 2016, 16:59

Weź to ładuj...

Avatar dopefish

11 lutego 2016, 08:54

długość działania nokii jest duża, bo one nie były prądożerne, same baterie nie są zbyt mocne.

Avatar matimi3

19 lutego 2016, 16:05

@dopefish: Zależy też od jakości baterii, rzeczywiście może mieć mniej niż jest napisane.

Avatar Windows_10

11 lutego 2016, 07:12

a ja mam 2600 ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2016, 16:57

@Windows_10: tab 3??

Avatar Windows_10

12 lutego 2016, 17:58

nope, 2 szanse pozostały

Avatar kola3492

11 lutego 2016, 20:00

na 1 pisze 1000 mAh a reszta jest stara i pewne ma podobną moc a czyli ok. 5000 mAh a ja w telefonie mam 4600 z 1 bateria ...

Avatar wojtekrozrabiaka

11 lutego 2016, 13:37

Ja mam takie urządzenie do telefonu, że trzeba je podładować, gdy twój telefon będzie rozładowany, wystarczy, że podłączysz go do tego małego urządzenia.

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2016, 15:00

@wojtekrozrabiaka: powerbank

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2016, 11:59

nokia atom 3310 neo

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2016, 08:51

It's over 9000!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Równi i równiejsi

Młodzi gniewni

Pozdrawiam świetliki

No to posłuchane

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka