Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dunsparce

2 marca 2016, 17:26

a gotta fly!!!

Avatar Xx_pzoltek_xX

27 października 2022, 22:19

@Dunsparce: ...

Avatar Kerbal

10 marca 2018, 20:04

Tak naprawdę ani CD ani DVD nie jest następcą dyskietki. Dyskietki podobnie jak karty perforowane lub pendrivy służą po prostu do przechowywania informacji; płyty CD i DVD praktycznie tylko do mediów (CD - audio, DVD - wideo). Dlaczego? Płyty muszą się kręcić, aby dało się z nich czytać. Działa to idealnie dla ciągłego strumienia danych (film, muzyka), ale dla np. systemów operacyjnych jest to nie do zaakceptowania. Wyobraźcie sobie np. otwieracie Firefoxa a tu nagle nic i słychać tylko jak płyta się rozkręca, FF odpala się po 5 sekundach.

Avatar Choi_Seunghyun

16 czerwca 2016, 16:28

Dyskietka jest fajna

Avatar Windows_10

15 lutego 2016, 15:33

wole dysk google c-:

Avatar
Captain_0bvious

15 lutego 2016, 16:47

@Windows_10: To też jest chmura.

Avatar Windows_10

15 lutego 2016, 17:13

naprawdę?

Avatar
lolman533

24 marca 2016, 00:41

@Windows_10: Nie ku*wa na niby.

Avatar Windows_10

24 marca 2016, 11:13

nie wierze!

Avatar KapitanOczywisty

15 lutego 2016, 14:57

co to te pierwsze ? kojarzę ale nazwę zapomnialem

Avatar ham22

22 lutego 2016, 02:36

@KapitanOczywisty: Płyta perforowana.

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2016, 07:47

CD i USB najlepsze. Nie lubie przechowywać danych w chmurze

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2016, 14:44

A dysk gdzie?

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2016, 14:48

Pendrive i Płyta póki co najlepsza!

Avatar FuryGaming

11 lutego 2016, 12:19

Ja wole dyskietkę i płytę.

Avatar rafal603

11 lutego 2016, 07:15

co to to 2

Avatar Krzyniu

11 lutego 2016, 07:17

@rafal603: powiedziałabym liczba naturalna między 1 a 3 ale się zlituję: dyskietka

Avatar JTKX2

11 lutego 2016, 07:25

@rafal603: Za moich czasów to każdy wiedział co to dyskietka........... oraz numer 2

Avatar rafal603

11 lutego 2016, 07:46

@Krzyniu: chciałem napisać 1

Avatar rafal603

11 lutego 2016, 07:46

@JTKX2: 1

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2016, 08:14

@rafal603: Nie wiem dokładnie jak się to nazywało, ale kiedyś się z tym spotkałem. Jeśli dobrze pamiętam jest to rodzaj kartki z numerami w której zapisuje się informacje robiąc dziurki w odpowiednich miejscach (cyfrach).

Niech mnie ktoś poprawi bo pewnie mówię bez sensu.

Avatar
lolman533

11 lutego 2016, 08:56

@rafal603: Nośnik pamięci.

Avatar Klulik

15 lutego 2016, 13:17

Nie znam się to się wypowiem.

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2016, 13:58

@rafal603: chyba Kardridż

Avatar pokasowe

Edytowano - 15 lutego 2016, 15:01

@rafal603: dyskietka

Avatar Boberek00

11 lutego 2016, 07:27

ja tam wolę płyty

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Frustrujące

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Totalnie

Nie idź!

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka