Z dziewczyną w Walentynki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Ładne rzeczy
Ostry ten sędzia
A, okej
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lutego 2016, 22:47
@KontoUsunięte: Tak dla twojej informacji:
-nie upijam sie ze znajomymi gdyz jestem jeszcze niepelnoletni i nie jestem debilem, ktory probuje ,,byc fajnym" jak to powiedziales
-to, ze nie mam avatara nie znaczy, ze nie mowie ,,na serio"
-nie probuje byc fajnym, tylko wyrazam poparcie dla kolegi Logona
-o sobie powiedziales juz wystarczajaco :-)
Odpisz
14 lutego 2016, 22:33
Myszy topiom sie w kwasie siarkowym z drzewami i orzechami.
Odpisz
21 lutego 2016, 16:12
@heqsel: Mów dalej.
Odpisz
15 lutego 2016, 08:00
było
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2016, 07:20
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 lutego 2016, 00:48
Odbjur 00:47
Odpisz
15 lutego 2016, 00:51
@Wormman5: odbjur
Odpisz
15 lutego 2016, 00:57
@Wormman5: je**ć odbjur
Odpisz
15 lutego 2016, 01:11
@polandball1: Odbjur 01:11
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2016, 01:12
@Wormman5: ( '~_~' )
Odpisz
15 lutego 2016, 01:15
@polandball1: Odbjur 01:15
Odpisz
15 lutego 2016, 01:42
@Wormman5: odbjur 1:42
Odpisz
15 lutego 2016, 02:12
@Szybki__Mnich: Odbjur 2:12
Odpisz
15 lutego 2016, 02:14
@AshleyRiddle: Odbjur 02:14
Odpisz
15 lutego 2016, 02:37
@AshleyRiddle: odbjur 2:37
Odpisz
15 lutego 2016, 01:01
...
Odpisz
11 lutego 2016, 17:02
tru
Odpisz
11 lutego 2016, 17:04
@DarthKrooge: dne sprawy....
Odpisz
11 lutego 2016, 17:05
@CrazyMe: ...codziennie w polsacie...
Odpisz
11 lutego 2016, 17:05
@CrazyMe: akurat ukrytą prawdę oglądam ;-;
Odpisz
11 lutego 2016, 17:06
W dzisiejszym odcinku...
Odpisz
11 lutego 2016, 17:07
@CrazyMe: Ania kocha Tomka, ale Tomek kocha Anżelikę. Kto pokocha Jacka?
Odpisz
11 lutego 2016, 17:20
@CrazyMe: A następnie...
Odpisz
11 lutego 2016, 17:22
Janusz popadł w depresję po tym, jak się dowiedział, że moda na sukces się skończyła. Czy Monika powie wreszcie Januszowi, że jest transwestytą?
Odpisz
11 lutego 2016, 17:32
muszę obejrzeć! D:
Odpisz
11 lutego 2016, 17:33
@UkradliMiNick: Pjona ;-;
Odpisz
15 lutego 2016, 00:57
Hail jeja
Odpisz
11 lutego 2016, 20:16
A ja siedzę chory przy.komputerze i gram w fallouta. Nie potrzebuję dziewczyny.
Odpisz
14 lutego 2016, 21:04
@coolskeleton95: A ja mam ferie i moje życie wygląda podobnie.
Odpisz
14 lutego 2016, 21:12
@coolskeleton95: A o to dzieci przypadek uzależnienia od komputera...
Odpisz
14 lutego 2016, 21:16
@Logon: A o to dzieci jest debil.
Odpisz
14 lutego 2016, 22:30
czemu od razu wyzywasz kogoś kto może mieć rację?
Odpisz
14 lutego 2016, 23:06
@RyziuK: Ponieważ jesteś w internecie proste.
+Nie masz nawet avatara, co czynni cię osobą niedoświadczoną w oczach każdego użytkownika.
+Niektórzy zamiast upić się ze znajomymi i udawać fajnych lub oglądać telewizję, wolą grać w gry video które dają korzyść minimalne lub większe i rozrywkę.
+ Próbowałeś być fajny na siłę.
Ps:Teraz możesz dać kontr argumenty jakimi jesteśmy dzieciakami oraz niedojrzali lub patologiczni.
Odpisz
15 lutego 2016, 00:41
@RyziuK: Ale nie ma racji ;)
Odpisz
14 lutego 2016, 21:23
A poco komu dziewczyna kiedy masz komputer
Odpisz
14 lutego 2016, 21:43
@Szybki__Mnich: I ręke
Odpisz
14 lutego 2016, 21:45
@Jasnowidz: a nawet dwie ręce
Odpisz
14 lutego 2016, 22:12
@Szybki__Mnich: Jakby pierwsza się zmęczyła
Odpisz
14 lutego 2016, 22:15
@eragon00: to druga dokończy
( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
14 lutego 2016, 21:43
Odpisz
14 lutego 2016, 21:42
Akurat ROBLOX'a dziś wyłączyli na razie.
Odpisz
14 lutego 2016, 21:08
King of the Hill :3
Odpisz