Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

13 sierpnia 2017, 21:07

pewnie tak wtedy wszystkie państwa by się połączyły w jedno i by się napier**lały z tymi którzy nie chcą przyjąć tego jednego języka XD

Avatar Baklava

24 marca 2017, 22:28

W Jugosławii tak już było. Z jednej strony mogę bez problemu dogadać się z Bośniakami i Chorwatami. Z drugiej strony, i tak się nienawidzimy nawzajem, więc to niepotrzebne.

Avatar KuleczkaJuleczka

13 lutego 2016, 08:35

w zasadzie 80% ludzi mówi po angielsku no nawet 90%

Avatar venomman

15 lutego 2016, 08:52

@KuleczkaJuleczka: Aż tyle to może nie :P

Avatar venomman

12 lutego 2016, 19:43

Nie po to Bóg porozdzielał języki, żeby teraz je łączyć. Ale trzeba przyznać fajnie byłoby.
P.S Ciekawie mają w Papui-Nowej Gwinei.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Darwineek

14 lutego 2016, 12:15

@venomman: Ale to też osobna religia tak jakby.

Avatar venomman

15 lutego 2016, 08:48

@Darwineek: To jest odłam chrześcijaństwa. Prawosławie jest religią powstałą na skutek podziału Cesarstwa Rzymskiego na Wschodnie i Zachodnie (Wsch=Prawosławie,Zach=Katolicyzm)

Avatar RomanPlayGames

14 lutego 2016, 19:40

yes

Avatar wampirra107

14 lutego 2016, 18:32

tak

Avatar Pani_Tost

12 lutego 2016, 19:59

Nie, bo wtedy nie można by było obrażać kogoś w języku którego on nie rozumie...

Avatar Reichtangle

12 lutego 2016, 20:00

@Pani_Tost: masz rosyjskie korzenie?

Avatar Pani_Tost

13 lutego 2016, 21:35

@Reichtangle:
Может быть ...
Hehehehehehehehehe:D

Avatar Mnich1

13 lutego 2016, 01:25

Łał, dlatego powstało Esperanto, ale to oczywiste że nagle wszystkie kraje na świecie zaczną młodych ludzi uczyć tego języka przez co żadne nie będzie wyobcowane. Ludzie są na to zbyt partykularni, a za mało uniwersalni.

Avatar Mati129

12 lutego 2016, 19:43

To byłby początek Nowego Porządku Świata.

Avatar KAJZERKA

13 lutego 2016, 01:13

@Mati129: chciałam to napisać ale bałam się hejtów ;-; świadomi, łączmy się!

Avatar Piokoxd1

12 lutego 2016, 23:13

To wszystko przez angielski

Avatar dopefish

12 lutego 2016, 22:09

więc... jest coś takiego jak gwary i dialekty, Mazowiecki, Śląski itp. jeśli na terenie jednego kraju występuje dialektyzacja języka, to wyobraź sobie gdyby był ten jeden język, zmieniał by się z upływem czasu, nie wszędzie tak samo, było by jak z koreą, Koreańczyk z północy nie dogada się z południowym mimo wspólnej mowy.

Avatar ALKATRAZ

Edytowano - 12 lutego 2016, 20:13

jak smakuje język ?

Avatar seba745

12 lutego 2016, 22:04

@ALKATRAZ: założę się że Bear Grylls zna odpowiedź na to pytanie

Avatar Angela336

12 lutego 2016, 20:00

a co z głuchoniemymi ?

Avatar KacperUE

12 lutego 2016, 19:35

nie da rady...każdy(oprócz nas polaków) mówi że Polski język najtrudniejszy :/

Avatar DDGKeu

12 lutego 2016, 19:33

Tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Nigdy na to nie wpadną

Papierowa szkoła posting

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nieuczciwa ocena

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka