Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2019, 01:13
Ja tam takich nie lubię [___]
Odpisz
16 września 2018, 22:13
Ale ciężej się biegnie.
Odpisz
12 lutego 2016, 21:00
Większe cycki znów górą!
Odpisz
12 lutego 2016, 21:03
@Reichtangle: Flat is justice!
Odpisz
12 lutego 2016, 23:48
@Reichtangle: nareszcie wiadomo dlaczego nic nie osiągnełaś w życiu!
Odpisz
13 lutego 2016, 10:15
@ozi12: nie jestem dziewczyną
Odpisz
13 lutego 2016, 13:25
@Reichtangle: bo nje masz cycków
Odpisz
12 lutego 2016, 21:34
Z tego co mi wiadomo im większe piersi tym cięższe, więc ta z większymi raczej nie dałaby rady z takim wyrazem twarzy dobiec do mety jako pierwsza :P Chyba, że ta z mniejszymi dała jej fory czy coś :P
Odpisz
12 lutego 2016, 21:44
@iger3: I większy opór powietrza.
Odpisz
12 lutego 2016, 22:16
@DeTeO238: Dokładnie :) Ale ogólnie ja nic nie ma przeciwko dużym piersiom :D Nie dyskryminuję ich czy coś, ja kocham cycki :D Cycki są super i duże i małe :D
Odpisz
12 lutego 2016, 22:39
@iger3: Ja tam w pierwszej kolejności patrzę na charakter i z wyglądu twarz, ale popatrzeć zawsze jest miło.
Odpisz
13 lutego 2016, 00:20
@DeTeO238: co do masy się zgodzę ale co do oporu powietrza nie, ponieważ właśnie takie piersi są bardziej oplywowe tutaj możesz porównać deskę z piłką
Odpisz
13 lutego 2016, 08:32
@DeTeO238: Tzn. cycki są fajne i miło popatrzeć, ale nic się nie dzieje jak ich nie ma, moim zdaniem.
Odpisz
13 lutego 2016, 10:54
@iger3: Niekoniecznie musiała dawać jej fory, mogła równie dobrze być mniej wysportowana '-'
Odpisz
13 lutego 2016, 11:55
@iger3: Albo po prostu jest lepsza.
Odpisz
13 lutego 2016, 08:12
Zróbcie wersję z facetami! Ała mój mózg ;-; Nie ważne i tak zróbcie.
Odpisz
13 lutego 2016, 01:12
Żeby wygrać, trzeba przebiec przez metę z tego Co mi wiadomo całym ciałem.
Odpisz
12 lutego 2016, 21:28
Ale ta z mniejszymi cyckami ma dalej stopę wysunięta więc to chyba daje jej wygraną.
Odpisz
12 lutego 2016, 21:31
@Broski: liczy się kto zerwie wstęge piersią a nie kto przekroczy narysowaną linie
Odpisz
12 lutego 2016, 22:14
@Reichtangle: Ale na zawodach lekkoatletycznych nie ma wstęg i muszą patrzeć na linię. Teoretycznie wstęga z linią powinny być równe ale nogami się wstęgi nie zerwie a są wysunięte dalej.
Odpisz
12 lutego 2016, 22:08
Jeśli kiedykolwiek spotkam kobietę z takimi piersiami, wygrywającą wyścigi i biegającą z tak błogą miną, to będe wiedziała, że spotkałam człowieka-legendę.
Odpisz
12 lutego 2016, 21:57
*lenny face*
Odpisz
12 lutego 2016, 21:32
Ale jeśli ma większe cycki, to trudniej jej się biega, co oznacza, że ona rzeczywiście musiała bardziej się przyłożyć! :x
Odpisz
12 lutego 2016, 21:24
Co jak co, ale ten obrazek to przesada.
Odpisz
12 lutego 2016, 21:26
cześć lanyal dawno cie nie widziałem
Odpisz
12 lutego 2016, 21:29
@Reichtangle: no elo
Odpisz
12 lutego 2016, 21:15
Wstążka jest na poziomie około metra... wyścigi karłów.
Odpisz
12 lutego 2016, 21:08
Jeszcze z cycka mogła jej wyje**ć.
Jak niszczyć konkurencje to z klasą ;)
Odpisz