Kiedy wziąłem trochę kremu za 100 zł, którego używa moja dziewczyna...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Mało znany szczegół
Nigdy na to nie wpadną
Pilne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2016, 11:00
To stajesz się sportowcem i lądujesz na boisku?
Odpisz
16 lutego 2016, 10:17
Odpisz
11 lutego 2016, 19:37
Nie ogarniam po co wydawać tyle kasy na krem. Można sobie za to kupić tyle fajniejszych rzeczy, np. jedzenie.
Odpisz
11 lutego 2016, 18:32
Fake. Jejowicze nie mają drugich połówek.
Odpisz
11 lutego 2016, 18:40
@Monnx: A ręka to co ?
Odpisz
11 lutego 2016, 18:45
A tak, zapominam. Jak kto woli :v
Odpisz