Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Phi!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2016, 22:13
Oby nie było powtórki z Hatred.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 17:30
@EziioAuditore: *odkop* Ale nie było by fajne rozwalania islamistów siekierami czy innymi przypadkowymi rzeczami?
Odpisz
18 sierpnia 2017, 22:40
@ponczeq: Znaczy teoretycznie tak, ale... Well, ostatecznie gra wyszła jak wyszła. Ch*jowa.
Odpisz
25 maja 2016, 18:41
Grałabym
Odpisz
22 marca 2016, 17:05
Grałbym
Odpisz
6 marca 2016, 13:51
Gra będzie zabroniona w Niemczech jak te o hitlerowcach xd
Odpisz
11 lutego 2016, 21:08
Widzę że prowokowanie zamachów trwa w najlepsze. Z ostatniej chwili! Podobno Charlie powiedział: CHALLANGE ACEPT
Odpisz
5 marca 2016, 20:09
@drzewiec: Majestatyczny avek.
Odpisz
6 marca 2016, 09:24
@xd_ailatan: A dziękuje.
Odpisz
5 marca 2016, 21:42
"Witamy w Polsce zbłąkane owieczki-Jan III Sobieski
Odpisz
5 marca 2016, 21:35
Na kontrowersjach się skończy. #HatredUczy
Odpisz
11 lutego 2016, 21:24
Wciąż czekam na grę, w której dla odmiany zabijamy Amerykanów.
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2016, 21:35
w arma 2 można na multi albo na misjach użytkowników
w arma 3 też można tyle że w arma 2 można zabijać amerykanów będąc rosjanami
no i w gta zabijasz amerykanów
Odpisz
11 lutego 2016, 22:31
@bylejakbylegdzie: W GTA zabijasz amerykaninów będąc amerykaninem.
Taki paradoks.
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2016, 23:32
@marcin12321: gta iv, tam amerykaninem nie jesteś
Odpisz
12 lutego 2016, 00:44
Polecam Spec Ops: The Line. Nie zabijasz amerykanów, ale gra pokazuje jakie z nich piździelce.
Odpisz
12 lutego 2016, 00:44
Polecam Spec Ops: The Line.
Odpisz
12 lutego 2016, 02:24
@bylejakbylegdzie: Albo w serii BattleField Amerykańcy kontra Chińczyki/Ruski
Odpisz
5 marca 2016, 21:34
@TheTemplar: Spec ops the line... Niedocenione arcydzieło pokazujące jak wojna zmienia człowieka.
Odpisz
5 marca 2016, 21:20
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2016, 20:52
*znów pomyliłem obrazek*
Odpisz
5 marca 2016, 20:09
Będę grał zagryzając kebsem i popijając kozim mlekiem.
Odpisz
11 lutego 2016, 23:00
Pamiętajcie dzieci! #Hatreduczy
Odpisz
11 lutego 2016, 22:33
Polski Dres - podstawowa jednostka polski.
Odpisz
11 lutego 2016, 21:07
No to możemy spodziewać się kozojebców obwiązanych dynamitem u nas w Polszy
Odpisz
11 lutego 2016, 21:22
Skąd?
Odpisz
11 lutego 2016, 21:10
Przeczytałam ISIS defense
Odpisz
11 lutego 2016, 21:15
IS = ISIS
Odpisz