Kiedy wracam po świętach na siłownię
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Phi!
To by wystarczyło
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2012, 16:27
żałosne -_-1/5
Odpisz
30 sierpnia 2012, 20:09
nikt kto chodzi na poważnie nie robi sobie przerwy na "święta" :D
Odpisz
30 sierpnia 2012, 18:36
heh 5/5
Odpisz
30 sierpnia 2012, 18:13
Fajne ;) 5/5
Odpisz
30 sierpnia 2012, 13:51
hehehehehe dobre! 5/5
Odpisz
30 sierpnia 2012, 11:43
haha 5/5
Odpisz
30 sierpnia 2012, 10:03
troche udawane
Odpisz
30 sierpnia 2012, 09:06
haha
Odpisz
21 sierpnia 2012, 16:08
Dobre, piąteczka
Odpisz
21 sierpnia 2012, 15:17
i co z tego, że mamy sierpień... chodzi o przesłanie o_O
Odpisz
21 sierpnia 2012, 15:40
5 miesięcy przed świętami?
Odpisz
21 sierpnia 2012, 12:46
mamy sierpień -_-
Odpisz