Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar matiExtreme

4 marca 2016, 19:13

kto to KS ? bo nie mam lola.

Avatar login00

4 marca 2016, 19:16

@matiExtreme: Jeżeli dobrze rozomuwuowywuje to ktoś kto kradnie kille.

Avatar Szczyt_jeja

4 marca 2016, 19:16

@matiExtreme: KS - killsteal. Występuje w praktycznie każdej grze gdzie zabicie przeciwnika nie jest kwestią kilku kulek w ryj. Osoby robiące to niechcący (czyli np.: rzucający umiejętność żeby spowolnić woda wroga i pomóc mu go zabić, a samemu zabijając) zazwyczaj przepraszają i się im wybacza. Natomiast kiedy ktoś cały czas przychodzi i tylko dobija wroga zostaje zwyzywany że "KSuje". Dla mnie graczy: wyobraź sobie że prawie coś w życiu osiągnąłeś, a ktoś to sobie przywłaszcza (np. Jakiś wynalazek) i tak w kółko.

Avatar matiExtreme

4 marca 2016, 19:19

@Szczyt_jeja: a dzięki

Avatar Chlebek102

5 marca 2016, 10:48

@matiExtreme: Kto to Ks XDDDDD

Avatar Macioslaw_

5 maja 2018, 14:38

@Chlebek102: Ksiądz

Avatar Filipsss

24 lutego 2018, 16:56

Ci którzy obrażają bo ktoś im ''ukradł'' killa to są ku*wa zje**ni w ch*j
BYŁO RUSZYĆ DUPĘ A NIE SIEDZIEĆ W MIEJSCU A POTEM DZIWIĆ SIĘ ŻE KU*WA ZABIĆ NIE MASZ

Avatar Sebzer

12 lutego 2016, 20:40

Zwykły ks to nic złego zwlaszcza jesli ratuje sojusznika z 1HP co innego kradzież penty przy unieruchomionym wrogu kiedy wszyscy mają full HP

Avatar login00

4 marca 2016, 19:11

@Sebzer: Uratowałem gostkowi dupę, ale on zamiast podziękować zaczął mnie obrażać od złodziei. ;-;

Avatar Sebzer

4 marca 2016, 19:13

@login00: Dokładnie to jest to.

Avatar NitroNinja

5 marca 2016, 14:39

@login00: Typowy dzień w drodze do lvl 30 xd

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2016, 20:31

TEEMO

Avatar Smashrum

4 marca 2016, 19:09

LoL jest głupi

Avatar UkradliMiNick

Edytowano - 4 marca 2016, 19:50

@Smashrum: nie.

Avatar Ezreal

4 marca 2016, 19:50

@Smashrum: Grałeś ? Czy twoi koledzy z podstawówki tak powiedzieli i ty im uwierzyłeś ?

Avatar heraklio2

5 marca 2016, 07:59

@Smashrum: TROLLOLOLOLLOL SHIT STORM TROLOLOLOLOLLO

Avatar wera000xx

12 lutego 2016, 19:38

racja, to racja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Jakby trochę nie fair

Szybki jak błyskawica

Pozdrawiam świetliki

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka