BlackIkar - Jejowiczowy reporter
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Trzeba brać osobną torbę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Deal życia
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lutego 2016, 13:35
Czekamy aż BlackIkar się wypowie.
Odpisz
18 lutego 2016, 13:38
@Dark_Dante: Wypowiedziałem się już :p. Szukaj ~~.
Odpisz
18 lutego 2016, 13:44
@BlackIkar: skąd masz to zdjęcie ;-;
Odpisz
18 lutego 2016, 13:46
Z googla :*.
Odpisz
18 lutego 2016, 15:51
@BlackIkar: Kiedy kolejny reportaż?
Odpisz
18 lutego 2016, 15:58
Jakoś za tydzień - wtedy dopiero mam zajęcia (w dni wolne od zajęć nie rysuję).
Odpisz
18 lutego 2016, 16:17
@BlackIkar: Zajęć plastycznych? czy ogólnie szkoła?
Bo wiesz, mogę wbić, mam szybkie koła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 lutego 2016, 16:30
Po prostu lekcje :p.
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2016, 16:37
@BlackIkar: Aha, ok. Ale moja oferta wciąż aktualna.
Odpisz
18 lutego 2016, 17:19
@BlackIkar: XD
Odpisz
18 lipca 2016, 02:14
@BlackIkar: Kiedy kolejy reportaż??
Odpisz
18 lipca 2016, 09:57
Nie wiem. Aktualnie nie mam żadnego projektu na komiks.
Odpisz
8 września 2019, 15:07
@BlackIkar: kiedy kolejny reportaż?
Odpisz
12 stycznia 2017, 13:07
jejakowy
Odpisz
18 lutego 2016, 13:28
Kiedy jesteś na jeja od roku, często się udzielasz i masz 91 obrazków na glównej ale komiksu o tobie ni ch*ja nie ma
Odpisz
18 lutego 2016, 15:46
@shizofrenik: Ale cię znam i lubię... Mogę coś o tobie zrobić. Będziesz następną ofiarą mojego zboczenia...
Odpisz
18 lutego 2016, 15:48
@sylwon1234: Awwww jak miło.
Odpisz
18 lutego 2016, 15:49
@shizofrenik: bul dupy wyczuwam (wcale nie)
Odpisz
18 lutego 2016, 15:53
@Hiopekwhatfu: Ani trochę.
Odpisz
18 lutego 2016, 17:55
@shizofrenik: Jak to nie ma, przecież ciągle srasz na tory.
Odpisz
18 lutego 2016, 20:18
@YouVlog: tylko ja mogę srać na tory
Odpisz
18 lutego 2016, 20:45
@SramNaTory: Żyjesz w błędzie.
Odpisz
18 lutego 2016, 17:38
Nie chciałabym, żeby mój nick był prawdą... Thrandy jest supi, ale wolę nie mieć siusiaka : //
Odpisz
18 lutego 2016, 17:22
Myślałam, że anioł skopał tyłek jakiemuś demonowi zanim się przyjrzałam o-o
Odpisz
18 lutego 2016, 16:44
np. mojego
Odpisz
7 lipca 2019, 22:58
@FullPain: no
Odpisz
18 lutego 2016, 13:39
Czy tylko ja jego nick czytam "BlackAir"? xd
Odpisz
18 lutego 2016, 15:14
@WaluigiLuncher: Ja czytam "Blak-ikar".
Odpisz
18 lutego 2016, 15:48
czyli tak jak powinno się czytać
Odpisz
18 lutego 2016, 14:19
Mój jest na serio :v
Odpisz
18 lutego 2016, 13:34
Mój nick jest prosty i odje**ny perfekcyjnie!
Odpisz
12 lutego 2016, 20:26
I tak o mnie komiksu nie zrobi.
Odpisz
12 lutego 2016, 20:31
@xtw43g: Nie zasługujesz, to nie zrobi.
Odpisz
12 lutego 2016, 20:41
Ja nie zasługuje na 4 z fizyki..
Odpisz
12 lutego 2016, 20:42
@Meuflagiator2000: Mam 5.
Odpisz
12 lutego 2016, 20:45
Ja zasługuję tylko on mnie nie docenia.
Odpisz
12 lutego 2016, 20:56
@xtw43g: Czyli w jego oczach nie zasługujesz.
Odpisz
12 lutego 2016, 21:00
;-;
Odpisz
12 lutego 2016, 21:01
Zrobię własną serię komiksów i zdobędę fejmy. Czelendż akcepted.
Odpisz
12 lutego 2016, 23:13
@xtw43g: W sumie to dzięki za pomysł. Mogę zrobić serię ,,Nie bierz nicków na serio". To się może sprzedać...
Odpisz
18 lutego 2016, 14:51
@sylwon1234: ...Jak ciepłe ziamniaki ,
Odpisz
12 lutego 2016, 22:59
Ja to Nyks czyli bogini nocy w mitologii greckiej :)
Odpisz
12 lutego 2016, 23:45
@xNyksx: Ja tam wolę Isis albo Kukulkana
Odpisz
13 lutego 2016, 08:53
@ghostarcher: To nie z mitologii greckiej :)
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2016, 09:57
@xNyksx: Nie szkodzi. Ważne że z mitologii
Odpisz
13 lutego 2016, 11:45
@ghostarcher: Też racja :)
Odpisz
13 lutego 2016, 00:11
Moj jest na serio.
Odpisz
12 lutego 2016, 22:14
XD
Odpisz
12 lutego 2016, 19:39
A oni wiedzą jak ja wyglądam?
Odpisz
12 lutego 2016, 19:19
O co chodzi
Odpisz
12 lutego 2016, 19:20
@rafal603: W mitologii Greckiej jest mit o Dedalu i Ikarze i mi się akurat skojarzyło z naszym biednym reporterem...
Odpisz
14 lutego 2016, 09:42
@sylwon1234: BlackIkar nie oznacza Czarnego Ikara z mitologii, a o cień osób porywanych w czasie okupacji Polski. Cienie zwykłych ludzi, znikających z dnia na dzień bez żadnej przyczyny. Taki człowiek to 'Ikar', ponieważ jego zniknięcie pozostaje niezauważone.
Odpisz
14 lutego 2016, 09:49
@BlackIkar: Dzięki za ciekawostkę historyczną. Ja ten obrazek oparłem o to, z czym mi się kojarzy, a skojarzył mi się z Ikarem z mitologii. Mimo to, dzięki, uczymy się przez całe życie.
Odpisz