Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 września 2018, 13:28

@KontoUsunięte: kupa jeste

Avatar LaraMoon

15 czerwca 2017, 08:27

@KontoUsunięte: Jestem Kupą ..

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2012, 12:41

podobno w którymś języku - kupa to biały człowiek ...

Avatar pataraka

5 września 2012, 18:04

jestem kupą

Avatar Sniper02

26 maja 2014, 17:10

@pataraka: Witaj w klubie ;'D

Avatar pataraka

26 sierpnia 2012, 23:59

Albo z piwem :-D Bier beer itd i... Piwo

Avatar DeaDe

26 sierpnia 2012, 13:34

Hurra Zdobyłem Złotą kupe :D

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2012, 16:24

@DeaDe: lol
np:
polska dostala odznaczenie "zlota kupa"
:D

Avatar bart161

26 sierpnia 2012, 15:47

chce dostac kupa

Avatar Pikachu

26 sierpnia 2012, 13:57

Puchar po niemiecku to Pokal, ale trofeum to Trophäe (w liczbie mnogiej Trophäen), a po turecku Kupalar.

Avatar lukas1234

26 sierpnia 2012, 12:54

Hahahaha! Fajne 5/5

Avatar tomaszw14

22 sierpnia 2012, 19:54

Po turecku kupa to kubek

Avatar chupacabra001

26 sierpnia 2012, 12:46

@tomaszw14: Tak, dalej używaj google tłumacza, daleko zajdziesz...

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2014, 17:32

@chupacabra001: mi wyszło w google tłumacz puchar -_-

Avatar LOLOYUK

26 sierpnia 2012, 11:18

dobra kupa-kubek kupa- trofea kupa-dobra

Avatar kula5550a

26 sierpnia 2012, 11:02

dobre

Avatar LOLOYUK

21 sierpnia 2012, 20:04

Hiszpania i Włochy mają tak samo Trofeo

Avatar paintowy_master

21 sierpnia 2012, 20:08

@LOLOYUK: bo włoski jest od hiszpańskiego (albo odwrotnie, nie pamiętam).
PS. Dlaczego przeszkadzałeś mi w nagrywaniu na Roblox Building??

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2012, 21:49

Avatar paintowy_master

21 sierpnia 2012, 21:52

o co ci chodzi, prawdę mówię. byłem w obu krajach więc wiem

Avatar BombowyAhmed

21 sierpnia 2012, 22:37

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2012, 09:27

Avatar LOLOYUK

22 sierpnia 2012, 10:14

@paintowy_master: a w Polskim jak się mówi na 1 Trofea?

Avatar LOLOYUK

22 sierpnia 2012, 10:15

co oni mają z tą kupa ? cały czas kupa kupa a po nich języku obrazek to też kupa?

Avatar paintowy_master

22 sierpnia 2012, 10:55

@LOLOYUK: oczywiście że nie. mówi się trofeum

Avatar Cichy159

26 sierpnia 2012, 09:08

@paintowy_master: a ty musisz spamować i pytać się o takie rzeczy pod obrazkiem...

Avatar paintowy_master

26 sierpnia 2012, 09:13

@Cichy159: w czym problem, odpowiedziałem tylko na komentarz -_-
pozatym, jeśli we wszystkich językach tu pokazują w liczbie pojedynczej to i po polsku też powinno być w lp.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar dolores
Dodane przez: dolores

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To się nie może nie udać

Nieuczciwa ocena

Totalnie

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka