Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Nieuczciwa ocena
Totalnie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2018, 13:28
@KontoUsunięte: kupa jeste
Odpisz
15 czerwca 2017, 08:27
@KontoUsunięte: Jestem Kupą ..
Odpisz
28 sierpnia 2012, 12:41
podobno w którymś języku - kupa to biały człowiek ...
Odpisz
5 września 2012, 18:04
jestem kupą
Odpisz
26 maja 2014, 17:10
@pataraka: Witaj w klubie ;'D
Odpisz
26 sierpnia 2012, 23:59
Albo z piwem :-D Bier beer itd i... Piwo
Odpisz
26 sierpnia 2012, 13:34
Hurra Zdobyłem Złotą kupe :D
Odpisz
26 sierpnia 2012, 16:24
@DeaDe: lol
np:
polska dostala odznaczenie "zlota kupa"
:D
Odpisz
26 sierpnia 2012, 15:47
chce dostac kupa
Odpisz
26 sierpnia 2012, 13:57
Puchar po niemiecku to Pokal, ale trofeum to Trophäe (w liczbie mnogiej Trophäen), a po turecku Kupalar.
Odpisz
26 sierpnia 2012, 12:54
Hahahaha! Fajne 5/5
Odpisz
22 sierpnia 2012, 19:54
Po turecku kupa to kubek
Odpisz
26 sierpnia 2012, 12:46
@tomaszw14: Tak, dalej używaj google tłumacza, daleko zajdziesz...
Odpisz
8 lipca 2014, 17:32
@chupacabra001: mi wyszło w google tłumacz puchar -_-
Odpisz
26 sierpnia 2012, 11:18
dobra kupa-kubek kupa- trofea kupa-dobra
Odpisz
26 sierpnia 2012, 11:02
dobre
Odpisz
21 sierpnia 2012, 20:04
Hiszpania i Włochy mają tak samo Trofeo
Odpisz
21 sierpnia 2012, 20:08
@LOLOYUK: bo włoski jest od hiszpańskiego (albo odwrotnie, nie pamiętam).
PS. Dlaczego przeszkadzałeś mi w nagrywaniu na Roblox Building??
Odpisz
21 sierpnia 2012, 21:49
@paintowy_master: ...
Odpisz
21 sierpnia 2012, 21:52
o co ci chodzi, prawdę mówię. byłem w obu krajach więc wiem
Odpisz
21 sierpnia 2012, 22:37
@paintowy_master: ...
Odpisz
22 sierpnia 2012, 09:27
@paintowy_master: aha
Odpisz
22 sierpnia 2012, 10:14
@paintowy_master: a w Polskim jak się mówi na 1 Trofea?
Odpisz
22 sierpnia 2012, 10:15
co oni mają z tą kupa ? cały czas kupa kupa a po nich języku obrazek to też kupa?
Odpisz
22 sierpnia 2012, 10:55
@LOLOYUK: oczywiście że nie. mówi się trofeum
Odpisz
26 sierpnia 2012, 09:08
@paintowy_master: a ty musisz spamować i pytać się o takie rzeczy pod obrazkiem...
Odpisz
26 sierpnia 2012, 09:13
@Cichy159: w czym problem, odpowiedziałem tylko na komentarz -_-
pozatym, jeśli we wszystkich językach tu pokazują w liczbie pojedynczej to i po polsku też powinno być w lp.
Odpisz