Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wormman5

3 marca 2016, 21:10

wiedziałem! wiedziałem, że w komentarzach ujrzę lewactwo...

Avatar monho25

30 kwietnia 2017, 02:46

@Wormman5: Lewactwo! Tfu! XDDD

Avatar randalf28

3 marca 2016, 19:07

To dlatego wprowadził cenzurę?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (26)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (26)
Avatar randalf28

7 marca 2016, 14:56

To młody Zuckerberg..... dalej nie wierzysz????? :p

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2016, 15:38

@randalf28: lolz

Avatar Penseta

13 lutego 2016, 12:48

Nich zgadnę nie wpuścił uchodźców więc " wszyscy"Polacy go wielbią?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

6 marca 2016, 13:09

@randalf28: haha wchodząc na 10 min na aplikację, tak jak pisałem np w autobusie,nazywasz brakiem zycia haha Ty pewnie te 10 min wykorzystalbys na gimnastykę na poręczach i rozwój duchowy lub hakowanie kasownika..."Panie starszy poważny".A przez takie wywyższanie sie hasłem typu "polaczki"to tak jakbyś katologował rodaków na różne kategorie.Jesteś jak wiekszość w sejmie dzielisz ludzi... Ch*j Ci w plecak dzieciaczku

Avatar randalf28

6 marca 2016, 14:35

@Nikt_nie_fika_do_Patryka: Zrozumiałbym wejście na fejsa, tłita czy inne cholerstwo, ale korzystanie z portali rozrywkowych podczas przebywania wśród ludzi czyni z Ciebie smutnego człowieka bez przyjaciół czy też zajęcia.
Moja wina, że spora część polskiej społeczności to konserwatywne, wyizolowane autyzmy[nie mam na myśli ludzi cierpiących na tą chorobę]?
Czy ja dzielę ludzi? Ludzie od zawsze są podzieleni[przez kulturę, język, narodowość czy też ideologie], dlatego jestem zwolennikiem anarchii,,no borders=no divisions".

Avatar urkiso123

13 lutego 2016, 13:08

ten gość ma niepokojąco takie same nazwisko co ja...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar TheMJawesome

Edytowano - 30 czerwca 2018, 10:55

@urkiso123: -iak?

Avatar urkiso123

5 lipca 2018, 08:20

@TheMJawesome: Nie :( nikt nie zgadnie huehue

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jeszcze jak

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Phi!

Znak czasów

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka