Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

27 grudnia 2022, 06:01

Rel, ja jestem małpą

Avatar jakub1224

15 lipca 2009, 07:07

newkjko ty masz problemy ze snem czy jesteś nOObem że tak wcześnie wstajesz?a co do obrazka 5/5

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2021, 23:26

@jakub1224: może nie miał chęci

Avatar ciamciol

11 stycznia 2017, 17:02

jestem archeologiem

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2017, 14:41

@ciamciol: ja też

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

15 maja 2017, 09:16

K.

Avatar Adi34

3 marca 2019, 10:12

@ciamciol: To słodkie

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2021, 23:21

@Adi34: e

Avatar klama

15 lipca 2009, 17:29

jezu, teraz to mozna wchodzic na jeje tylko po to zeby sie polac z waszych komentarzy XD bijecie na glowe wszystkie obrazki dowcipy itd XD kazdy kazdemu wadzi i kazdy kazdego poprawia XD oby tak dalej :D

Avatar
Konto usunięte

23 października 2017, 23:33

@klama: czy to jest komentarz z 2009 roku ktory jest na poziomie 2015?

Avatar Kacprrr

14 lipca 2018, 08:12

najwidoczniej

Avatar Ten_Leniacz_Netu24

20 stycznia 2019, 22:38

@Kacprrr: być może

Avatar Miensko

15 lipca 2009, 09:11

SerScull ma racje zwierzeta są głupie daje 1/5

Avatar Pottermanka

15 września 2012, 12:59

@Miensko: Nie, to ludzie sa glupi. To ludzie decyduja co jest wulgarne a co nie. Tzw nasza kultura. W niektorych krajach dwojka ludzi nie moze w miejscach publicznych trzymac sie za rece. Ciekawe czy gdyby zobaczyli pare malp postepujacych w ten sposob to czy zdjecie trafiloby na ich odpowiednik jeja -,-
Zwierzeta nie sa glupie. Po prostu nie sa ograniczone przez normy narzucane przez spoleczenstwo.
~Studentka sociologii. Deal with it.

Avatar kotekada4

18 kwietnia 2013, 18:53

@Pottermanka: No wreście ktoś mądry :)

Avatar Alicja1

20 lipca 2009, 09:27

SUPER.

Avatar obserwator

18 lipca 2009, 14:31

co do obrazka: ujdzie;)

Avatar imperator

17 lipca 2009, 11:28

zal i dno normalne zachowanie malp 2/5 bo nawet fajna ta mloda malpka

Avatar Kamixol224

16 lipca 2009, 20:37

niezłe 3/5 i zgodzę się z Kamciem...każdy obrazek który jest na tej stronie nie musi być śmieszny :P

Avatar Mattii

16 lipca 2009, 14:54

powino nosci nazwe "kręcenie suta" xD

Avatar NewKajko

16 lipca 2009, 10:05

Jakub1224 Nie, nie mam problemu ponieważ ja to robię przed snem a nie wstaje i od razu rzucam się na Jeja.pl żeby być pierwszym(Jak ty to robisz).

Avatar zatoka

15 lipca 2009, 19:18

idzcie odwiedzic mikillla

Avatar zatoka

15 lipca 2009, 19:18

POSRAŁO WAS Z TYM KAMCIEM????

Avatar kajko

15 lipca 2009, 16:37

:) 3/5 (:

Avatar ada_151

15 lipca 2009, 16:16

Fuuu.. ;p 3/5 ;p

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jeszcze jak

Można, tylko trzeba wstawać rano

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Mało znany szczegół

Angielskie śmieszki

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka