Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Mało znany szczegół
Angielskie śmieszki
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2022, 06:01
Rel, ja jestem małpą
Odpisz
15 lipca 2009, 07:07
newkjko ty masz problemy ze snem czy jesteś nOObem że tak wcześnie wstajesz?a co do obrazka 5/5
Odpisz
15 marca 2021, 23:26
@jakub1224: może nie miał chęci
Odpisz
11 stycznia 2017, 17:02
jestem archeologiem
Odpisz
30 kwietnia 2017, 14:41
@ciamciol: ja też
Odpisz
15 maja 2017, 09:16
K.
Odpisz
3 marca 2019, 10:12
@ciamciol: To słodkie
Odpisz
15 marca 2021, 23:21
@Adi34: e
Odpisz
15 lipca 2009, 17:29
jezu, teraz to mozna wchodzic na jeje tylko po to zeby sie polac z waszych komentarzy XD bijecie na glowe wszystkie obrazki dowcipy itd XD kazdy kazdemu wadzi i kazdy kazdego poprawia XD oby tak dalej :D
Odpisz
23 października 2017, 23:33
@klama: czy to jest komentarz z 2009 roku ktory jest na poziomie 2015?
Odpisz
14 lipca 2018, 08:12
najwidoczniej
Odpisz
20 stycznia 2019, 22:38
@Kacprrr: być może
Odpisz
15 lipca 2009, 09:11
SerScull ma racje zwierzeta są głupie daje 1/5
Odpisz
15 września 2012, 12:59
@Miensko: Nie, to ludzie sa glupi. To ludzie decyduja co jest wulgarne a co nie. Tzw nasza kultura. W niektorych krajach dwojka ludzi nie moze w miejscach publicznych trzymac sie za rece. Ciekawe czy gdyby zobaczyli pare malp postepujacych w ten sposob to czy zdjecie trafiloby na ich odpowiednik jeja -,-
Zwierzeta nie sa glupie. Po prostu nie sa ograniczone przez normy narzucane przez spoleczenstwo.
~Studentka sociologii. Deal with it.
Odpisz
18 kwietnia 2013, 18:53
@Pottermanka: No wreście ktoś mądry :)
Odpisz
20 lipca 2009, 09:27
SUPER.
Odpisz
18 lipca 2009, 14:31
co do obrazka: ujdzie;)
Odpisz
17 lipca 2009, 11:28
zal i dno normalne zachowanie malp 2/5 bo nawet fajna ta mloda malpka
Odpisz
16 lipca 2009, 20:37
niezłe 3/5 i zgodzę się z Kamciem...każdy obrazek który jest na tej stronie nie musi być śmieszny :P
Odpisz
16 lipca 2009, 14:54
powino nosci nazwe "kręcenie suta" xD
Odpisz
16 lipca 2009, 10:05
Jakub1224 Nie, nie mam problemu ponieważ ja to robię przed snem a nie wstaje i od razu rzucam się na Jeja.pl żeby być pierwszym(Jak ty to robisz).
Odpisz
15 lipca 2009, 19:18
idzcie odwiedzic mikillla
Odpisz
15 lipca 2009, 19:18
POSRAŁO WAS Z TYM KAMCIEM????
Odpisz
15 lipca 2009, 16:37
:) 3/5 (:
Odpisz
15 lipca 2009, 16:16
Fuuu.. ;p 3/5 ;p
Odpisz